Програма підтримкики пацієнтів

Програма підтримки пацієнтів - комплекс заходів, спрямованих на підтримку пацієнтів із певними захворюваннями.

Одним із головних принципів компанії «Рош» є турбота про пацієнтів. Дотримуючись його, компанія розробляє різні програми підтримки пацієнтів.

Щорічно «Рош» реалізує широкий спектр соціально значущих проектів в галузі охорони здоров'я, фундаментальної науки, освіти.

Дисконтна програма для пацієнтів «З надією в майбутнє»

Мета програми полягає в розширенні доступу українських пацієнтів до низки інноваційних та ефективних препаратів виробництва групи компаній «Рош» для лікування серйозних захворювань.

Оновлена Програма підтримки пацієнтів «З надією в майбутнє» працює з 1 лютого 2023 року.

Організатором програми є ТОВ «Рош Україна», адміністратором і технічним партнером - ТОВ «МЕДІКАРД».

Детальну інформацію щодо Програми можна дізнатися за телефоном 0 800 211 103 або на сайті https://psp-roche.com.ua

Детальніше про Правила відбору та участі партнерів у Програмі підтримки пацієнтів на 2023 -2024 рік тут. (ПДФ з правилами)

Попередня програма «З надією в майбутнє», адміністратором і технічним партнером якої є ПП «Центр медико-фармацевтичної інформації «Медікал Дата Менеджмент», діє до 31.03.2023 р. Актуальну інформацію уточнюйте за номером 0800503605 або на сайті http://roche-psp.com.ua/

«Рош» - як соціально відповідальна компанія, активно підтримує впровадження в Україні сучасних методів діагностики та лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і захворювань пов’язаних з порушеннями центральної нервової системи.

Дізнатися більше

please be aware that you are leaving this website.