Обратная связь

Эта страница служит для обратной связи с нами и не заменяет совет доктора. Компания «Рош» не может отвечать на вопросы, связанные с состоянием Вашего здоровья. Если у Вас возникли вопросы по самочувствию, пожалуйста, проконсультируйтесь с Вашим лечащим врачом.

Пожалуйста, помните, что рецептурные препараты и диагностическое оборудование не могут быть заказаны через наш сайт.

Пожалуйста, выберите из списка тему для Вашего вопроса. Запрос будет направлен в соответствующий отдел. Обратите внимание, что мы не можем ответить на вопросы о поставках и наличии продукции «Рош» в других странах. Для этого Вам нужно перейти на сайт интересующего Вас филиала.

Пожалуйста, заполните отмеченные поля:

500 characters left

                                         * Обязательные поля

Згода на збір та обробку персональних даних. Відправляючи дане повідомлення, я, відповідно до чинного законодавства України в сфері захист персональних даних, надаю свою згоду компанії ТОВ «Рош Україна» та уповноваженим нею особам на обробку* моїх персональних даних, наданих мною в моєму повідомленні, у способи та строки, визначені законодавством України. Такі персональні дані можуть включати (але не обмежуються): прізвище, ім'я, дату народження; стать; паспортні дані; е-mail, номери засобів зв’язку, інші дані, які підтверджують мою ідентифікацію. Підтверджую, що ці дані надаються мною добровільно, безумовно та обробляються компанією ТОВ «Рош Україна» (та/або уповноваженими нею особами) за допомогою автоматизованих, інформаційно-телекомунікаційних та інших способів з метою реалізації відносин у сфері інформаційної безпеки, відносин у сфері охорони здоров'я, аналізу направленого мною запиту/повідомлення, для направлення відповіді мені на отриманий від мене запит, для внутрішнього аналітично-статистичного обліку, забезпечення реалізації визначених законодавством та іншими внутрішніми документами підприємства. Будь-яка обробка моїх персональних даних відповідно до мети, зазначеної вище, у тому числі передача моїх персональних даних будь-яким третім особам (включаючи нерезидентів), не потребують моєї окремої згоди або окремого сповіщення про таку обробку з боку ТОВ «Рош Україна» та уповноважених нею осіб. Дана згода діє безстроково та може бути відізвана шляхом надіслання письмової заяви на адресу ТОВ «Рош Україна». Цим підтверджую, що мене повідомлено про мету збору, обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також мені відомо про мої права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». *Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею, у т.ч. третім особам), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу.

 

 

 Если Вы хотите получить информацию о препарате Рош, пожалуйста, направьте нам запрос по электронной почте 

[email protected].

Ждем ваших вопросов!