Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. 

Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2019 року, працює більше 98 000 чоловік. У 2019 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11,7 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 61,5 мільярда швейцарських франків. В Групу компаній «Рош» входять компанії Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія.

 

Рік заснування

1896 р.

Штаб-квартира

Базель, Швейцарія

Представництва

100+ країн світу

Працівники (2019 р.)

97 735 чоловік

Науково-дослідні центри

30

Виробничі майданчики

26

Оборот (2019 р.)

61 466 млн швейцарських франків

Інвестиції в R&D* (2019 р.)

11 696 млн ​​швейцарських франків

Молекули в стадії клінічних досліджень (2019 р.)

72

Ключові напрямки R&D

Онкологія, імунологія, неврологія, інфекційні захворювання, офтальмологія

Препаратів «Рош» в орієнтовному переліку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ)

32

Препаратів зі статусом «прорив у терапії» FDA (з 2013 р.)

31

Пацієнти, які отримують лікування препаратами «Рош» (2019 р.)

63 млн ​​осіб

Детальніше