Програма підтримкики пацієнтів

«Рош» - як соціально відповідальна компанія, активно підтримує впровадження в Україні сучасних методів діагностики та лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і захворювань пов’язаних з порушеннями центральної нервової системи.

Програма підтримки пацієнтів - комплекс заходів, спрямованих на підтримку пацієнтів із певними захворюваннями.

Одним із головних принципів компанії «Рош» є турбота про пацієнтів. Дотримуючись його, компанія розробляє різні програми підтримки пацієнтів.

Щорічно «Рош» реалізує широкий спектр соціально значущих проектів в галузі охорони здоров'я, фундаментальної науки, освіти:

  •   Дисконтна програма для пацієнтів «З надією в майбутнє»

Функціонує з 1 грудня 2018 року.

Організатором програми є ТОВ «Рош Україна»,  адміністратором і технічним партнером - ПП «Центр медико-фармацевтичної інформації «Медікал Дата Менеджмент».

Мета програми полягає в розширенні доступності для українських пацієнтів ряду інноваційних та ефективних препаратів виробництва групи компаній «Рош» для лікування серйозних захворювань.

Детальну інформацію про програму можна отримати за посиланням: http://www.roche-psp.com.ua

  •   Програма ALK тестування

(визначення транслокації ALK імуногістохімічним (ІГХ) методом із застосуванням тест-системи ALK (D5F3) CDx assay Ventana) для пацієнтів з недрібноклітинним раком легені (НДКРЛ). Організатором програми є ТОВ «Рош Україна», адміністратором та технічним партнером - ТОВ «Борис» (клініка «Борис», м. Київ, вул. Бажана, 12 а).

Програма  функціонує з 1 липня 2019 року.

Мета програми полягає в розширенні доступності для українських пацієнтів із поширеним недрібноклітинним раком легені можливості тестування на наявність транслокації гену ALK.