Astraia Акушерський модуль

Пропонує комплексний підхід до аналізів та обстежень під час вагітності

Акушерський модуль Astraia Модульний додаток бази даних для акушерства та гінекології.

Спеціально розроблений для пренатальної діагностики акушерський модульAstraia охоплює всю вагітність, включаючи документування допологового анамнезу, повне ультразвукове дослідження структур плоду і матері, звіти про інвазивних і неінвазивних процедурах і генетичне консультування. Модуль також охоплює всі відповідні доплерівські скринінги плода і матері. Більше 390 діаграм з рецензованих статей в даний час інтегровані в Astraia, забезпечуючи візуальне представлення даних.

Інтегрований алгоритм FMF (Фонд Медицини Плоду- далі ФМП)

Акушерський модуль Astraia містить новітній алгоритм ризику ФМП (ФМП 2018), який був розроблений в тісній співпраці з ФМП Лондон. Він розраховує ризики для трисомії 21, 18 і 13, затримки внутрішньоутробного розвитку і передчасних пологів в 1-му триместрі, а також для прееклампсії у всіх трьох триместрах вагітності. У алгоритм введено навіть співвідношення PlGF/ sFlt-1, що згідно з PROGNOSIS дослідженням розраховує ймовірність розвитку прееклампсії.

Найвища якість і безпека

Акушерський модуль Astraia був розроблений в тісній співпраці з провідними клініцистами і вченими, щоб забезпечити єдину термінологію і комплексний робочий процес, призначений для повсякденної роботи. Випускаючи принаймні один великий випуск програмного забезпечення на рік, Astraia залишається в курсі останніх результатів і самих останніх вимог. Вся інформація надійно зберігається в базі даних, резервне копіювання якої можна налаштувати за заздалегідь встановленим розкладом.

Модульний додаток для баз даних

Наша мета-задовольнити індивідуальні потреби наших клієнтів. Таким чином, Акушерський модуль Astraia можна розширити за допомогою інших модулів astraia, таких як гінекологія, МРТ, ехокардіографія плода, нейросонографія, кольпоскопія, обстеження молочних залоз, розродження і ультразвукове дослідження новонароджених.

Astraia - це передусім програмне забезпечення для жіночого здоров’я - додаток для акушерської тагінекологічної бази даних.

Сертифікована якість

Astraia-програмне забезпечення для здоров’я жінок сертифіковане як медичний пристрій класу IIa, а розрахунок ризику ФФМ для трисомії 21 - Як IVD. Вони відповідають найвищим стандартам якості. astraia щорічно проходить зовнішній аудит і сертифікована відповідно до EN ISO 13485.

Сертифікат відповідності реєстрації Астрая в Україні

Тестування на прееклампсію за допомогою Elecsys® для кращого догляду за вагітною та плодом

Комплексні діагностичні рішення... для тестування на ПЕ від першого триместру до пологів


Надійний інструмент... Для короткочасного прогнозування ПЕ та діагностики ПЕ/еклампсії/HELLP синдрому

Економічно-вигідний тест... Який може знизити витрати на охорону здоров’я за рахунок зменшення кількості необгрунтованих госпіталізацій

Скринінг 1го триместру

Включаючи Elecsys® PlGF визначає ризик розвитку прееклампсії3-6

Виключає ПЕ з дуже високою імовірністю на 1 тиждень2

Підтверджує появу ПЕ протягом наступних 4 тижнів2

Співвідношення Elecsys® sFlt-1/PlGF ratio допомагає заощаджувати кошти та краще розподіляти ресурси7-10

Тест Elecsys® PlGF може використовуватись в якості одного з діагностичних компонентів у поєднанні з іншими параметрами для оцінки ризику розвитку ранньої прееклампсії протягом першого триместру вагітності. Також співвідношення Elecsys sFlt-1/PlGF ratio оже використовуватися для короткочасного прогнозування прееклампсії та є додатковим методом у діагностиці цього захворювання. Також концентрація PAPP-A у сироватці крові є достовірним маркером анеуплоїдії плода. Протягом першого триместру вагітності рівень PAPP-A у комбінації з рівнем вільного бета ХГЛ та ультразвуковим вимірюванням товщини комірцевого простору (ТКП) є ключовими маркерами для виявлення жінок із підвищеним ризиком виношування плоду з синдромом Дауна. Roche Diagnostics співпрацює з Аstraia, щоб забезпечувати комплексний підхід до аналізів та обстежень під час вагітності, включаючи оцінку ризику прееклампсії у 1му триместрі

Тести Elecsys® PAPP-A та Elecsys® free ßhCG забезпечує надійність комбінованого скринінгу на синдром Дауна у 1му триместрі

Доведено та надійно для оцінки ризику синдрому Дауна у 1му триместрі 11
Точність протягом всього діапазону вимірювань та сталість від партії до партії 11
Схвалено Фондом медицини плода (FMF) для скринінгу у 1му триместрі 12

Безшовна інтеграція технологій cobas® з Аstraia

Драйвер програмного забезпечення Аstraia для підключення до cobas e 411

Драйвер програмного забезпечення Аstraia для підключення до cobas® 6000

Драйвер програмного забезпечення Аstraia для підключення до міжплатформенного ПЗ cobas IT та cobas® infnity

Список літератури:

 1. Elecsys® PlGF and sFlt-1 package inserts, 2020.
 2. Zeisler, H. et al. (2016). N Engl J Med 374(1), 13-22.
 3. Tsiakkas, A. et al. (2016). Ultrasound Obstet Gynecol 47, 472-477.
 4. Akolekar, R. et al. (2013). Fetal Diagn Ther 33, 8-15.
 5. Poon, L.C. et al. (2009). Hypertension 53, 812-818.
 6. Poon, L.C. et al. (2014). Prenatal Diagnosis 34, 618-62.
 7. Klein, E. et al. (2016). PLoS ONE 11(5), e0156013.
 8. Frusca, T. et al. (2017). J Matern Fetal Neonatal Med 30(18), 2166- 2173.
 9. Vatish, M. et al. (2016). Ultrasound Obstet Gynecol 48(6), 765-771.
 10. Schlembach, D. et al. (2018). BMC Health Services Research 18(1), 603.
 11. Elecsys® PAPP-A and free ßhCG package inserts, 2020.
 12. Torring, N., Aulesa, C., Eiben, B. et al. (2014). Abstracts of the XXIV European Congress of Perinatal Medicine, June 4-7, 2014, Florence, Italy. J Matern Fetal Neonatal Med 27(S1), 32-33.