POCT

Дослідження за місцем лікування - ДМЛ (POCT)

Мета досліджень за місцем лікування (ДМЛ), що пропонуються Roche Diagnostics – допомогти як медичним працівникам, так і пацієнтам досягти оптимальних клінічних та медико-економічних результатів шляхом надання надійних, інтегрованих і простих у використанні рішень з діагностики за межами центральної лабораторії, які забезпечують отримання негайних результатів і швидке прийняття рішень щодо тактики лікування пацієнтів у стаціонарі та поза ним.


ДМЛ-рішення задовольняють клінічні потреби в оперативному отриманні точних результатів аналізів. Вони доступні в електронних медичних картках на моніторах пацієнтів, індивідуальних і палатних, з ними може працювати лікар і самостійно пацієнт.


Оскільки відповідальність за надання послуг покладається на медичних працівників, ми надаємо програмне забезпечення, що дозволяє контролювати всі аспекти проведення аналізу для високоякісного обслуговування пацієнтів:

  • Ми забезпечуємо точний і своєчасний аналіз і можливість порівняння його результатів зі станом конкретного пацієнта
  • Ми гарантуємо автоматизоване управління користувачами та повторну сертифікацію користувачів
  • Ми забезпечуємо надання звітів, необхідних лікарю
  • Ми забезпечуємо документальне оформлення лабораторних аналізів і проведення контролю якості для цілей аудиту


Ми також пропонуємо пристрої для самостійного контролю рівня згортання крові, рівня холестерину, тригліцеридів та лактату.

Продукти, які ми пропонуємо для ДМЛ