«Рош Діабет»

Мета Діабетичного підрозділу компанії «Рош» - допомогти людям з діабетом у всьому світі менше турбуватися про повсякденну рутину пов’язану з діабетом і отримати справжнє полегшення вдень і вночі.

Протягом більше 40 років і під своїм брендом Акку-Чек, Діабетичний підрозділ компанії «Рош» прагне дати можливість людям з діабетом вести максимально нормальне і активне життя, а медичним працівникам оптимально управляти станом своїх пацієнтів.

Поточне портфоліо продукції Акку-Чек пропонує людям з діабетом і медичним працівникам інноваційні продукти і ефективні рішення для зручного і дієвого управління діабетом. Це включає в себе глюкометри, пристрої для проколювання, системи доставки інсуліну та цифрові рішення для управління даними, консультування, навчання і освіти. Ми шукаємо можливості постійно вдосконалювати і оновлювати наш продуктовий портфель для подальшого поліпшення медичних результатів і якості життя людей з діабетом.

Напрямки нашої діяльності включають в себе формування співпраці з:

  • Рішеннями, які прискорюють і розширюють наш портфель технологій моніторингу глюкози і систем доставки інсуліну.

  •  Цифрові методи та рішення, які дозволяють поліпшити управління діабетом.

  1. Крім випадків, зазначених у Керівництві Користувача.

  2. Обслуговується ТОВ «Діалог Діагностікс». Режим роботи: з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.

Завантажити

Завантажити каталог продукції

Дізнатися більше

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche