Рішення для пацієнтів

Рош - як соціально відповідальна компанія, активно підтримує впровадження в Україні сучасних методів діагностики та лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і захворювань пов’язаних з порушеннями центральної нервової системи.

Щорічно Рош реалізує широкий спектр соціально значущих проектів в галузі охорони здоров'я, фундаментальної науки, освіти.

Одним із головних принципів компанії Рош є розширення доступу пацієнтів до лікування, яке їм необхідне. Дотримуючись його, компанія розробляє різні рішення для пацієнтів.


M-UA-00000933

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche