До уваги учасників клінічних досліджень компанії «Рош» в Україні та дослідників

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації на території України, запровадженням Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 воєнного стану, а також керуючись рекомендаціями МОЗ України щодо проведень клінічних випробувань (КВ) в ситуації, що склалася, повідомляємо, що набір нових пацієнтів у більшості клінічних випробувань компанії «Рош» призупинено. Нашим пріоритетом залишається убезпечення доступу до лікування усіх пацієнтів, що уже включені в клінічні випробування, тому ми активно працюємо над рішеннями для забезпечення такої підтримки.

Учасники досліджень та дослідники можуть звернутися із запитаннями до «Рош», зокрема, щодо переведення пацієнтів у інші місця проведення випробування на території України, а також за її межами. Контакти надано нижче. Для можливості своєчасного та ефективного опрацювання такого звернення, слід підготувати наступну інформацію (міститься у виданій учаснику КВ картці пацієнта, а також на титульній сторінці підписаної форми інформованої згоди):

  • Номер випробування (протоколу)

  • Ідентифікаційний (індивідуальний) номер пацієнта

  • ПІБ відповідального дослідника

  • Місце та адреса поточного місця проведення випробування (назва установи, адреса)

Окрім цього, для можливості переведення пацієнтів у інші місця проведення випробування, слід мати екземпляр підписаної форми інформованої згоди (або її скановану копію) та медичну документацію (епікриз\виписка від лікаря-дослідника).

Організовано безкоштовну цілодобову гарячу лінію (українською, російською та англійською мовами), де ви зможете отримати індивідуальну підтримку(WhatsApp/SMS

Також є можливість надіслати електронного листа за адресою

Альтернативні контакти:

В Україні(безкоштовно, українською, російською та англійською мовами)

В Польщі(безкоштовно, українською, російською та англійською мовами)

В Польщі(в робочі години, перекладач надається)

Електронна адреса для підтримки у Польщі

Ще більше інформації доступно на веб сайті

Більше інформації про те, що таке клінічне дослідження, чому пацієнти вирішують прийняти участь в них та які дослідження проводяться компанією «Рош», Ви зможете знайти на порталіта за посиланням(англійською мовою).

Щодо співпраці спеціалістів охорони здоров’я з компанією «Рош» у сфері клінічних випробувань (участь у випробуваннях в якості дослідника або допомога у скринінгу пацієнтів) залишайте запит на сторінціобравши з меню запиту «співробітництво»

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.