Клінічні дослідження «Рош» в Україні

До уваги учасників клінічних досліджень компанії «Рош» в Україні та дослідників

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації на території України, запровадженням Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 воєнного стану, а також керуючись рекомендаціями МОЗ України щодо проведень клінічних випробувань (КВ) в ситуації, що склалася, повідомляємо, що набір нових пацієнтів у більшості клінічних випробувань компанії «Рош» призупинено. Нашим пріоритетом залишається убезпечення доступу до лікування усіх пацієнтів, що уже включені в клінічні випробування, тому ми активно працюємо над рішеннями для забезпечення такої підтримки.

Учасники досліджень та дослідники можуть звернутися із запитаннями до «Рош», зокрема, щодо переведення пацієнтів у інші місця проведення випробування на території України, а також за її межами. Контакти надано нижче. Для можливості своєчасного та ефективного опрацювання такого звернення, слід підготувати наступну інформацію (міститься у виданій учаснику КВ картці пацієнта, а також на титульній сторінці підписаної форми інформованої згоди):

  • Номер випробування (протоколу)

  • Ідентифікаційний (індивідуальний) номер пацієнта

  • ПІБ відповідального дослідника

  • Місце та адреса поточного місця проведення випробування (назва установи, адреса)

Окрім цього, для можливості переведення пацієнтів у інші місця проведення випробування, слід мати екземпляр підписаної форми інформованої згоди (або її скановану копію) та медичну документацію (епікриз\виписка від лікаря-дослідника).

Організовано безкоштовну цілодобову гарячу лінію (українською, російською та англійською мовами), де ви зможете отримати індивідуальну підтримку(WhatsApp/SMS

Також є можливість надіслати електронного листа за адресою

Альтернативні контакти:

В Україні(безкоштовно, українською, російською та англійською мовами)

В Польщі(безкоштовно, українською, російською та англійською мовами)

В Польщі(в робочі години, перекладач надається)

Електронна адреса для підтримки у Польщі

Онкологія

Неврологія та психіатрія

Терапія, Гастроентерологія, Пульмонологія, Нефрологія, Ковід 2019

Ще більше інформації доступно на веб сайті

Більше інформації про те, що таке клінічне дослідження, чому пацієнти вирішують прийняти участь в них та які дослідження проводяться компанією «Рош», Ви зможете знайти на порталіта за посиланням(англійською мовою).

Щодо співпраці спеціалістів охорони здоров’я з компанією «Рош» у сфері клінічних випробувань (участь у випробуваннях в якості дослідника або допомога у скринінгу пацієнтів) залишайте запит на сторінціобравши з меню запиту «співробітництво»

Відео

Чи підходить мені це клінічне дослідження?
Що таке клінічне дослідження?
Клінічні дослідження: що варто знати?
Клінічні дослідження в Україні - шлях до інноваційного лікування
Безпека та права пацієнтів у клінічних дослідженнях
Подорож пацієнта у клінічному дослідженні

Дізнатися більше

Кому потрібні клінічні випробування і чи безпечна участь в нихІнформація для пацієнтів про клінічні випробування лікарських засобів

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche