Наша стратегія

Ми фокусуємося на пошуку нових ліків і засобів діагностики, які допомагають пацієнтам жити довше, підвищують якість їх життя і розвивають медичну практику.
Ми керуємося нашою метою: «Робити сьогодні те, що буде потрібно пацієнтам завтра». Більше 120 років наша компанія допомагає розвивати медицину і пропонує нові методи лікування і діагностики захворювань. Інтереси пацієнта є основою нашої діяльності, причиною, того що ми щодня приходимо на роботу.

Ми створюємо терапевтичні рішення під пацієнта: пропонуємо правильну терапію для конкретної групи пацієнтів в потрібний час. Об'єднуючи під одним дахом підрозділи фармацевтики і діагностики, ми маємо в своєму розпорядженні унікальні можливості для застосування персоналізованих підходів в медицині. Ми розвиваємо нашу внутрішню експертизу і укладаємо стратегічні партнерства, готуючись до наступного етапу розвитку персоналізованої медицини: інформація, яку зібрали з безлічі джерел, інтегрується з передовою аналітикою і допомагає компанії підвищити ефективність науково-дослідницької діяльності, а лікарю - приймати найбільш оптимальні терапевтичні рішення. Забезпечення доступу до продукції «Рош» також є важливою частиною нашої стратегії. Філії компанії по всьому світу, в тому числі і в Україні, створюють і реалізують плани щодо доступу на ринок з урахуванням специфіки конкретної країни. Ми продовжимо направляти нашу енергію виключно на створення рецептурних ліків і діагностику in vitro, і не будемо займатися виробництвом дженериків, біоаналогів, безрецептурних ліків і медичних пристроїв.

Ми прагнемо досягти досконалості в науці, і наша відмінність базується на чотирьох ключових елементах: виключно широке і глибоке розуміння молекулярної біології, повна інтеграція наших фармацевтичних і діагностичних можливостей, різноманітність підходів для максимального використання інновацій та орієнтація на довгострокову перспективу. 

Ми прагнемо створювати цінність для всіх зацікавлених сторін: бути кращим партнером; пропонувати продукцію зі значущими перевагами для пацієнтів, лікарів і платників; бути привабливим роботодавцем для співробітників; надавати стійкий позитивний вплив на розвиток суспільства; створювати максимальну прибутковість для наших інвесторів.

Щоб допомогти змінити життя пацієнтів на краще, потрібна команда, яка працює чесно, сміливо і з ентузіазмом. Наші співробітники з гордістю говорять: «Ми - Рош». Наша компанія - це поєднання різних культур, різного досвіду і різних людей. Ми реалізуємо недискримінаційний підхід і заохочуємо багатство ідей і підходів. 

Ми приймаємо рішення на основі відкритого діалогу, чіткого визначаючи зони відповідальності і делегуючи повноваження.

Наша структура створена для інновацій. Наші автономні науково-дослідні центри та альянси з більш ніж 200 зовнішніми партнерами сприяють нашій диверсифікації та гнучкості. Глобальна присутність нашої компанії і територіальне охоплення дозволяють нам швидко доставляти наші діагностичні та лікарські засоби людям, які їх потребують.

Ми віримо, що існує гостра потреба в медичних рішеннях - навіть коли ми створюємо інновації для майбутнього. Ми любимо справу, якою займаємося, - трансформуємо життя пацієнтів. Ми приймаємо сміливі рішення і діємо рішуче. І ми вважаємо, що хороший бізнес створює кращий світ навколо.

Ось чому ми приходимо на роботу кожен день. Ми віддані науковій суворості, бездоганній етиці та доступності медичних інновацій для всіх. Ми робимо це сьогодні, щоб побудувати краще завтра.

Ми пишаємося тим, хто ми, що ми робимо, і як ми це робимо. Нас багато, і ми працюємо як єдине ціле, незалежно від функції, компанії і країни, яку ми представляємо.

«Ми - Рош».

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche