Це - персоналізована медицина

Рушійна сила для кращого майбутнього для пацієнтів
Ми переживаємо поворотний момент в історії охорони здоров'я. Вперше медичні знання, технології і наука про дані зійшлися в одній точці, щоб докорінно змінити підходи до надання медичної допомоги. Компанія «Рош» працює з партнерами по всьому світу, щоб допомогти становленню нового покоління охорони здоров'я. Ми поєднуємо унікальний досвід в області біології людини з новими способами аналізу даних про здоров'я. Ми віримо, що скринінг, діагностика, лікування і навіть профілактика допоможуть швидко і ефективно змінити життя людей на краще, щоб кожен пацієнт зміг вчасно отримати лікування, яке підходить саме йому.

Трансформація

Медична наука дозволила добитися неймовірного прогресу в діагностиці та лікуванні захворювань. Але складність людського організму і процесів, що протікають в ньому, приголомшує. Кожна людина унікальна і це багато в чому характерно і для захворювань. Проте цифровий переворот у галузі охорони здоров'я забезпечує нові можливості з одного боку, отримати високоякісні дані від кожного пацієнта, а з іншого – співставити їх з даними від великих популяцій пацієнтів і проаналізувати за допомогою алгоритмів алгоритмів на основі штучного інтелекту.Все це поглиблює наше розуміння того, як саме потрібно лікувати конкретну людину. Тільки так ми можемо побачити, що відрізняє кожного з нас, і запропонувати персоналізовану, тобто, покращену медичну допомогу кожному. Дані реальної клінічної практики, молекулярної діагностики, отримані з використанням методів секвенування наступного покоління, дані пристроїв і мобільних додатків, дані з нових клінічних досліджень, все це трансформує майбутнє медицини.

Медицина, що керована пацієнтами та даними

Дані реальної клінічної практики допомагають оцінити можливості існуючих лікарських препаратів, зрозуміти, коли їх краще призначати. Вони також допомагають розробляти нові методи лікування.

Висновки за результатами клінічного застосування доповнюють висновки, отримані в клінічних дослідженнях, і навпаки. Ці дані рухають вперед фармацевтичну промисловість. Ми можемо розробляти нові ліки, націлені на особливі механізми, які використовують клітини пухлини, щоб розмножуватися або уникати знищення імунною системою. Персоналізована медицина вже змінює результати лікування. Вона допомагає пацієнтам жити довше і більш якісної життям, адже завдяки їй кожен з них отримує відповідне лікування в потрібний час.

Діагностика для більш точних рішень

«Рош» була в числі перших компаній, які запропонували супровідну діагностику для своїх протипухлинних препаратів. Наразі тести на біомаркери стали надійною допомогою при призначенні терапії. Але це - тільки початок. Завдяки новим технологіям, таким як секвенування наступного покоління, з'явилася можливість скласти повний генетичний профіль людини, виявити геномні мутації та інші характерні молекулярні особливості з метою пошуку найбільш підходящої терапії. Метод рідкої біопсії може допомогти неінвазивно відстежувати розвиток пухлини з плином часу, і відповідним чином коригувати лікування. А цифрові системи підтримки прийняття клінічних рішень нададуть в розпорядження клініцистів величезні обсяги даних, сприяючи ефективному обговоренню і вибору оптимальної терапії для пацієнта.

Трансформація систем охорони здоров’я

Персоналізована медицина - це не тільки лікування або профілактика захворювань у кожного пацієнта окремо. Мова також йде про переосмислення системи охорони здоров'я в майбутньому. Застосовування персоналізованих підходів підвищує ефективність та стійкість системи охорони здоров'я в умовах зростаючих витрат. Але і сама система повинна буде розвиватися. Цифровий переворот змінить підходи до обміну даними, дизайну клінічних досліджень, реєстрації лікарських препаратів і виробів медичного призначення. Щоб реалізувати всі можливості персоналізованої медицини, повинна еволюціонувати вся система: від розробки терапії до надання медичної допомоги пацієнту.

Ключова співпраця

В компании «Рош» мы работаем над тем, чтобы персонализированная медицина стала нормой в повседневной медицине. С целью реализации этой концепции мы работаем с лидерами в области здравоохранения и технологий, с правительствами и регулирующими органами, а также с врачами и общественными организациями. Наше уникальное сочетание фармацевтических и диагностических возможностей дает нам возможность видеть, куда ведет развитие науки, технологии и данных. Но мы не сможем сделать это в одиночку; эту цель можно достичь только в партнерстве. Сегодня замечательное время для сотрудничества между отраслями и компаниями. Наша цель — делать сегодня то, что будет нужно пациентам завтра. А это означает обеспечить каждому доступ к персонализированной медицинской помощи, в которой он нуждается.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche