Правові застереження

У той час як компанія «Рош» докладає великих зусиль для включення точної й актуальної інформації, ми не робимо ніяких заяв або гарантій, явних або таких, що маються на увазі, щодо точності або повноти інформації, представленої на цьому веб-сайті, і відмовляємося від будь-якої відповідальності за використання цього сайту або будь-якого сайту, пов’язаного з ним. Компанія «Рош» може змінити цей сайт у будь-який час без попереднього повідомлення, але не несе жодної відповідальності за його оновлення. Усі користувачі погоджуються з тим, що весь доступ і використання цього веб-сайту і будь-якого сайту, пов’язаного з цим сайтом і його змістом, здійснюється на їхній власний ризик. Ні компанія «Рош», ні будь-яка інша сторона, яка бере участь у створенні, розробці або наданні доступу до цього веб-сайту або будь-якого веб-сайту, пов’язаного з цим сайтом, не несе жодної відповідальності за будь-які прямі, випадкові, наслідкові, непрямі або штрафні збитки, що виникають в результаті доступу, використання або неможливості використання цього веб-сайту або будь-якого веб-сайту, пов’язаного з цим сайтом, а також за будь-які помилки або упущення в його змісті.

Інформація, представлена на цьому веб-сайті, не є пропозицією або проханням покупки або продажу, торгівлі або будь-якої угоди з будь-якими цінними паперами компанії «Рош». Інвесторам не слід покладатися на цю інформацію при прийнятті інвестиційних рішень.

Ця сторінка може містити прогностичну інформацію. Така інформація схильна до безлічі істотних невизначеностей, включно з науковими, діловими, економічними та фінансовими чинниками, і тому фактичні результати можуть істотно відрізнятися від представлених.

Посилання на сторонні сторінки надаються тільки для зручності. Ми не висловлюємо ніякої думки про зміст будь-яких сторонніх сторінок і прямо відмовляємося від будь-якої відповідальності за всю інформацію третіх осіб і її використання.

Усі згадані товарні знаки належать або ліцензовані членам групи компаній «Рош».

Веб-сайт компанії «Рош» та інформація, яка міститься на ньому, носять виключно інформаційний характер. Будь-яке відтворення, передача або інше використання суворо заборонено. Запит на дозвіл відтворення будь-якої інформації, яка міститься на цьому веб-сайті, повинен бути адресований адміністратору компанії «Рош».

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche