Правова угода

Компанія «Рош Україна» дякує Вам за проявлений інтерес до наших препаратів і за візит на наш Інтернет-сайт або за спілкування з нами електронною поштою.

Звертаємо Вашу увагу, що відвідування нашого Інтернет-сайту означає, що Ви ознайомилися зі змістом цієї Правової угоди. Справжня Правова угода є договором приєднання відповідно до положень ст. 634 Цивільного кодексу України. Будь-який перегляд або ознайомлення з нашим Інтернет-сайтом передбачає, що Ви приймаєте та погоджуєтесь дотримуватись умов цієї Правової угоди.

Інформація, розміщена на цьому Інтернет-сайті, не призначена сформувати або підтримати інтерес потенційних споживачів і, отже, не відповідає визначенню «реклами», вказаною в ст. 1 Закону України «Про рекламу». Відомості, представлені на цьому Інтернет-сайті, носять публічний характер, служать винятково інформаційним цілям і не можуть розглядатися в якості публічної пропозиції або схиляння до придбання товарів, послуг або цінних паперів компанії «Рош Україна» чи інших пов'язаних з нею осіб, так само як і не повинні бути підставою для прийняття будь-яких рішень (в тому числі інвестиційних) партнерами і клієнтами компанії «Рош Україна».

Незважаючи на те, що компанія «Рош Україна» докладає всіх зусиль для своєчасної актуалізації та оновлення інформації, представленої на цьому Інтернет-сайті, а також для усунення технічних і фактичних помилок, які можуть час від часу зустрічатися, компанія «Рош Україна» не дає жодних гарантій і не робить ніяких тверджень (прямо висловлених або тих, що маються на увазі) щодо точності, повноти та актуальності будь-якої інформації, представленої на цьому Інтернет-сайті, так само як і відмовляється від будь-якої відповідальності за використання справжнього Інтернет-сайту або іншого сайту, посилання на який міститься на цьому Інтернет-сайті.

Компанія «Рош Україна» має право вносити зміни до змісту та оформлення цього Інтернет-сайту, так само як і призупиняти, або повністю припиняти його функціонування в будь-який час без попереднього повідомлення, хоча і не приймає тим самим на себе будь-яких зобов'язань по періодичному оновленню останнього.

Сприйняття представленої інформації може залежати від безлічі факторів, у тому числі наукових, ділових, економічних і фінансових, в зв'язку з цим відвідувач справжнього Інтернет-сайту повинен усвідомлювати і приймати на себе ризик, пов'язаний з неправильним розумінням і тлумаченням представленої інформації. Представлена ​​інформація призначена виключно для користувачів на території України.

Відвідувач погоджується, що доступ і використання справжнього Інтернет-сайту, так само як і будь-якого іншого сайту, посилання на який міститься на цьому Інтернет-сайті, включаючи їх вміст, здійснюється на його / її власний ризик. Компанія «Рош Україна», так само як і будь-яка компанія, що брала участь в створенні, виготовленні або підтримці справжнього Інтернет-сайту або сайту, посилання на який міститься на цьому Інтернет-сайті, до відвідувача, не несе і не буде нести відповідальності за будь-який прямий, випадковий, непрямий або штрафний збиток, заподіяний Вам, Вашому комп'ютерному обладнанню або будь-якій інший власності або третій особі внаслідок доступу, використання або неможливості використання даного Інтернет-сайту або сайту, посилання на який міститься на цьому Інтернет-сайті, так само як і внаслідок помилок або неточностей наданої на них інформації.

Відвідувачі не повинні використовувати інформацію, що міститься на цьому Інтернет-сайті, в якості медичних порад чи рекомендацій. Слід пам'ятати про те, що вибір, призначення та спосіб застосування лікарського засобу може здійснювати і визначати тільки лікуючий лікар, що враховує індивідуальні особливості Вашого організму і здійснює контроль за застосуванням лікарського засобу. Перед застосуванням будь-якого лікарського засобу, яке згадується на цьому Інтернет-сайті, необхідно звернутися за консультацією до лікаря, а також ознайомитися з інструкцією із застосування такого лікарського засобу.

Даний Інтернет-сайт може містити інформацію, яка відноситься до майбутнього. Така інформація дуже невизначена і схильна до суттєвого впливу різних чинників, включаючи наукові, ділові, економічні та фінансові, і внаслідок цього фактичні результати можуть істотно відрізнятися від тих, які викладені на цьому Інтернет-сайті.

Будь-які посилання на Інтернет-сайти третіх осіб, які є на цьому Інтернет-сайті, представлені виключно для зручності відвідувачів. Компанія «Рош Україна» не має наміру якимось чином висловити своє схвалення або іншу думку щодо змісту таких Інтернет-сайтів третіх осіб, на які надані такі посилання, так само як і не буде нести відповідальність за представлену на них інформацію і наслідки її можливого використання.

Всі зазначені на цьому Інтернет-сайті товарні знаки належать або ліцензовані компаніями, що входять до групи «Рош Україна».

Справжній Інтернет-сайт, так само як і інформація, що міститься або згадується на ньому, надані виключно для інформаційних цілей. Будь-яке відтворення, передача, копіювання, тиражування і використання інформації, зображень, звукової інформації, представленої на цьому Інтернет-сайті, так само як і посилання на таку, заборонені без письмової згоди компанії «Рош Україна». Запит на використання інформації, що міститься на цьому Інтернет-сайті, повинен адресуватися адміністратору справжнього Інтернет-сайту з боку компанії «Рош Україна».

«Рош Україна» поважає Ваше право на конфіденційність. Для відвідування справжнього Інтернет-сайту не потрібна реєстрація, і Ви можете користуватися Інтернет-сайтом, не ідентифікуючи себе. Деякі розділи Інтернет-сайту доступні для відвідування після проходження реєстрації, Вам буде запропоновано відповісти на ряд питань, вказавши Ваші персональні дані (частина полів обов'язкове для заповнення), а також вибрати ім'я користувача та пароль. Компанія «Рош Україна» гарантує дотримання режиму конфіденційності щодо Ваших персональних даних. Якщо Ви бажаєте не надавати Ваші персональні дані, доступ до таких розділів справжнього Інтернет-сайту може бути для Вас закритий.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche