Зворотній зв'язок

Ця сторінка служить для зворотного зв'язку з нами і не замінює рекомендацій лікаря. Компанія «Рош» не може відповідати на питання, пов'язані зі станом вашого здоров'я. Якщо у вас виникли питання щодо самопочуття, будь ласка, проконсультуйтеся з лікуючим лікарем.

Будь ласка, пам'ятайте, що рецептурні препарати і діагностичне обладнання не можуть бути замовлені через наш сайт.

Будь ласка, виберіть зі списку тему для вашого питання. Запит буде направлений до відповідного відділу. Зверніть увагу, що ми не можемо відповісти на питання про постачання і наявності продукції «Рош» в інших країнах. Для цього перейдіть на сайт філії, яка вас цікавить.

Будь ласка, заповніть відмічені поля:

Дякуємо за Ваш запит в компанію «Рош»

Згода на збір та обробку персональних даних. Відправляючи дане повідомлення, я, відповідно до чинного законодавства України в сфері захист персональних даних, надаю свою згоду компанії ТОВ «Рош Україна» та уповноваженим нею особам на обробку* моїх персональних даних, наданих мною в моєму повідомленні, у способи та строки, визначені законодавством України. Такі персональні дані можуть включати (але не обмежуються): прізвище, ім'я, дату народження; стать; паспортні дані; е-mail, номери засобів зв’язку, інші дані, які підтверджують мою ідентифікацію. Підтверджую, що ці дані надаються мною добровільно, безумовно та обробляються компанією ТОВ «Рош Україна» (та/або уповноваженими нею особами) за допомогою автоматизованих, інформаційно-телекомунікаційних та інших способів з метою реалізації відносин у сфері інформаційної безпеки, відносин у сфері охорони здоров'я, аналізу направленого мною запиту/повідомлення, для направлення відповіді мені на отриманий від мене запит, для внутрішнього аналітично-статистичного обліку, забезпечення реалізації визначених законодавством та іншими внутрішніми документами підприємства. Будь-яка обробка моїх персональних даних відповідно до мети, зазначеної вище, у тому числі передача моїх персональних даних будь-яким третім особам (включаючи нерезидентів), не потребують моєї окремої згоди або окремого сповіщення про таку обробку з боку ТОВ «Рош Україна» та уповноважених нею осіб. Дана згода діє безстроково та може бути відізвана шляхом надіслання письмової заяви на адресу ТОВ «Рош Україна». Цим підтверджую, що мене повідомлено про мету збору, обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також мені відомо про мої права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». *Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею, у т.ч. третім особам), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу.

Глобальна гаряча лінія тільки для пацієнтів та медичних працівників в або з України:
Тел.: 
WhatsApp: 
електронна пошта [email protected]
Ми доступні для вас 24/7, 7 днів на тиждень.

Контакти офісу компанії Roche в Україні: 
Тел.:  (тільки в межах України)
Тел.: 
Fax: +380 44 29 888 34
е-mail: [email protected]03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська 139, 5 поверх

Для повідомлень про небажані явища на тлі застосування лікарських препаратів компанії «Рош» або претензії до якості продукції, будь ласка, звертайтеся:

  • через форму зворотного зв'язку (виберіть тему повідомлення: «Повідомити про небажане явище»),

  • Якщо Ви фахівець охорони здоров'я і бажаєте отримати інформацію про препарати «Рош», будь ласка, звертайтеся у службу

  • телефоном

Ми будемо раді відповісти на питання ЗМІ, пов'язані з діяльністю компанії «Рош» в Україні.

Тел.: +38 (044) 29 888 33 Ел. пошта: [email protected] Якщо ваш запит загального характеру, будь ласка, зателефонуйте в офіс ТОВ «Рош-Україна» за телефоном +38 (044) 29 888 33 або скористуйтеся формою зворотного зв'язку.

Дізнатися докладніше

Контакти «Рош» в інших країнах

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche