Служба медичної інформації

Мета нашої служби - надання точної, об'єктивної і науково-обґрунтованої медичної інформації про препарати компанії «Рош» для фахівців охорони здоров'я України.

За запитом проводиться пошук даних в опублікованій медичній літературі і надається узагальнена відповідь, заснована на принципах доказової медицини. Для швидкого і якісного надання медичної інформації використовується бібліотека літературних оглядів, яка постійно оновлюється.

Зверніть увагу, що надана інформація може містити дані про спосіб застосування лікарського препарату, який не зазначено у затвердженій на території України документації щодо його застосування.

Компанія «Рош» не рекомендує використовувати свої препарати з будь-якого показання, дозуванні або способу введення, яке не вказано в затвердженій на території України інструкції по застосуванню лікарського препарату.

Повна інформація про препарат, включаючи показання, протипоказання, запобіжні заходи, побічні ефекти і особливі вказівки, представлена ​​в затвердженої МОЗ України інструкції по застосуванню лікарського препарату.

Фахівцям охорони здоров'я може бути надана наступна інформація по препаратам компанії «Рош»:

  • Літературні огляди і окремі наукові публікації

  • Інформація про поточні клінічні дослідження компанії «Рош»

  • Результати опублікованих клінічних досліджень

Якщо Ви бажаєте отримати інформацію про препарат «Рош», будь ласка, надішліть нам запит, заповнивши електронну форму на цій сторінці.

Чекаємо на ваші запитання!

Дякуємо за Ваш запит в компанію «Рош»

Згода на збір та обробку персональних даних. Відправляючи дане повідомлення, я, відповідно до чинного законодавства України в сфері захист персональних даних, надаю свою згоду компанії ТОВ «Рош Україна» та уповноваженим нею особам на обробку* моїх персональних даних, наданих мною в моєму повідомленні, у способи та строки, визначені законодавством України. Такі персональні дані можуть включати (але не обмежуються): прізвище, ім'я, дату народження; стать; паспортні дані; е-mail, номери засобів зв’язку, інші дані, які підтверджують мою ідентифікацію. Підтверджую, що ці дані надаються мною добровільно, безумовно та обробляються компанією ТОВ «Рош Україна» (та/або уповноваженими нею особами) за допомогою автоматизованих, інформаційно-телекомунікаційних та інших способів з метою реалізації відносин у сфері інформаційної безпеки, відносин у сфері охорони здоров'я, аналізу направленого мною запиту/повідомлення, для направлення відповіді мені на отриманий від мене запит, для внутрішнього аналітично-статистичного обліку, забезпечення реалізації визначених законодавством та іншими внутрішніми документами підприємства. Будь-яка обробка моїх персональних даних відповідно до мети, зазначеної вище, у тому числі передача моїх персональних даних будь-яким третім особам (включаючи нерезидентів), не потребують моєї окремої згоди або окремого сповіщення про таку обробку з боку ТОВ «Рош Україна» та уповноважених нею осіб. Дана згода діє безстроково та може бути відізвана шляхом надіслання письмової заяви на адресу ТОВ «Рош Україна». Цим підтверджую, що мене повідомлено про мету збору, обробки моїх персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також мені відомо про мої права відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». *Обробка персональних даних — будь-яка дія або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням (реалізацією, передачею, у т.ч. третім особам), знеособленням, знищенням відомостей про фізичну особу.

узміцнення наукового обміну

Бажаєте дізнатися більше інформації, яку компанія «Рош» представляє на головних міжнародних конгресах?

Для прозорого обміну сучасною науковою медичною інформацією між компанією «Рош» і медичними працівниками було створено міжнародний ресурс MEDICALLY.

Ресурс містить непромоційну інформацію про результати останніх клінічних досліджень по вивченню захворювань і лікарських препаратів, представлену на конгресах по онкології, ревматології, неврології, пульмонології та офтальмології (англійською мовою).

Ви можете відвідати сайт MEDICALLY за посиланням

Примітка: MEDICALLY - це непромоційний міжнародний ресурс (веб-сайтпокликаний полегшити прозорий науковий обмін результатами наукових медичних / клінічних досліджень, інформацією про останні наукові розробки щодо лікарських засобів та боротьби з хворобами.

На цьому веб-сайті може міститися наукова інформація про експериментальні або сполуки що досліджуються, показаннях і послугах, які не зареєстровані в Україні. Інформація, доступна на цьому веб-сайті, не є професійною медичною консультацією.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що відповідальність за призначення препаратів або проведення терапевтичних дій завжди несе відповідний фахівець сфери охорони здоров'я, який лікує пацієнта.

Компанія «Рош» надає інформацію, що міститься на ресурсі MEDICALLY, керуючись нормами професійної етики і бажанням сприяти фахівцям у сфері охорони здоров'я в процесі отримання сучасних професійних медичних знань.

Дана інформація призначена виключно для професійної діяльності медичних і фармацевтичних працівників. ТОВ «Рош Україна» не схвалює і не рекомендує використовувати свої препарати в зв'язку з будь-яким показанням, заявою про препарат, режимом дозування або способом застосування, які не вказані в затвердженій інструкції для застосування відповідного лікарського засобу в Україні. ТОВ «Рош Україна» не є власником, не контролює і не несе відповідальності за зміст, актуальність та коректність даних, інформації, розміщених на веб-сайті medically.roche.com. Використання даного сайту залишається на особистий розсуд кожного фахівця в сфері охорони здоров'я і має відповідати правилам використання даного сайту.

Дізнатися більше

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche