Якість препаратів «Рош»

Забезпечення якості лікарських препаратів є пріоритетним завданням компанії «Рош», що відображає філософію компанії і гарантує пацієнтові отримання ефективної терапії. Фармацевтична система якості (Pharmaceutical Quality System - PQS) імплементована в ТОВ "Рош Україна" дозволяє гарантувати безперебійні поставки високоякісних, безпечних та ефективних продуктів, які відповідають усім нормативним вимогам та корпоративним стандартам.

Якість препаратів «Рош» - це право кожного пацієнта і обов'язок кожного співробітника компанії. 

Представництво компанії Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд. в Україні - ТОВ "Рош Україна" постійно взаємодіє зі штаб-квартирою компанії, розташованої в м. Базель (Швейцарія), щодо питань забезпечення і контролю якості продукції. «Рош» виконує і підтримує безперервне вдосконалення процесів на всіх етапах виробництва і дистрибуції лікарських засобів.

«Рош» веде інтенсивну роботу щодо захисту споживачів від фальсифікованої та підробленої продукції в Україні. Питання, пов'язані з протидією поширенням та реалізації продукції невідповідної або неналежної якості, є пріоритетними в нашій роботі, оскільки безпосередньо пов'язані зі здоров'ям і безпекою наших пацієнтів, а також ефективністю фармакотерапії.

Оригінальні препарати виробництва Групи «Рош», офіційно імпортовані на територію України проходять обов'язкову процедуру Державного контролю якості при ввезенні на територію України, знаходяться в обігу відповідно до чинного українського законодавства та з дотриманням корпоративних принципів і стандартів.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche