Алгоритм пошуку КВ

Як знайти детальну інформацію щодо клінічних випробувань, які проводяться в Україні?

Користуйтеся пошуком на сайті Державного Експертного Центру МОЗ України (ДЕЦ)

  1. Зайдіть на сайт:

  2. Виберіть параметри пошуку: код клінічного випробування («Код КВ») зактуальних клінічних досліджень «Рош» в Україні, або інший відомий Вам параметр, та натисніть курсором по кнопці «Вивести дані»:

  3. В залежності від параметрів пошуку, з'явиться інформація про одне чи декілька випробувань. Для отримання більш детальної інформації щодо випробування, яке Вас зацікавило, натисніть курсором по кнопці «Детальніше»:

  4. На сторінці КВ, яка відкрилася, серед іншої інформації Ви знайдете його назву, цілі, строки проведення та статус. Вам необхідно впевнитися, що статус КВ «Затверджено Наказом МОЗ» чи «Розпочато КВ в Україні», тобто в ньому може тривати або скоро розпочнеться набір пацієнтів.

  5. Ознайомтеся з критеріями включення та невключення (характеристики, за якими пацієнт може бути залученим до КВ).

  6. В переліку «Місця проведення дослідження та відповідальні дослідники» знайдіть найбільш зручну для Вас установу, до якої Ви зможете звернуться для оцінки можливості участі пацієнта у КВ.

Якщо у Вас ще залишаються запитання, Ви завжди можете звернутися до нашої

Інформація про дослідження також наявна на порталіта сайтахта(англійською мовою).

Завантажити

Алгоритм пошуку КВ, які проводяться в Україні

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche