Програма «Об'єднані заради здоров'я» базується на співпраці між державними лікарськими установами і компанією Рош. Це приклад успішного партнерства, основна мета якого - здоров'я громадян. Разом ми забезпечуємо доступність лікування для тих, хто його потребує.

Хто керує програмою:

Організатор Програми - ТОВ «Рош Україна», адміністратор і технічний партнер - ТОВ «МЕДІКАРД».

Де працює програма:

Програма працює у всіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територіях України, а також в районах активних бойових дій.

Як працює програма:

Пацієнт може взяти участь у Програмі в разі лікування у закладі охорони здоров’я (ЗОЗ), який бере участь у Програмі. Якщо йому було призначено відповідний лікарський засіб, він може отримати ваучер, за допомогою якого може придбати такий лікарський засіб у аптеці-партнері Програми за спеціальною ціною. ЗОЗ самостійно визначають порядок видачі ваучерів.

Щоб стати учасником Програми, заклад охорони здоров’я (ЗОЗ) здійснює закупівлю лікарських засобів виробництва компанії Рош, які є в переліку Програми. Закупівля має проходить через електронну систему публічних закупівель Prozorro. ЗОЗ має можливість підписати з компанією Рош меморандум про співпрацю. За умовами меморандуму компанія Рош надає ЗОЗ ваучери на додаткові упаковки закупленого препарату на безоплатній основі. Детальні умови Програми будуть викладені у Меморандумі.


У Програмі беруть участь лікарські засоби виробництва групи компаній Рош для лікування раку молочної залози, раку легені, розсіяного склерозу та спінальної м'язової атрофії (СМА).

Програма діє з 01.02.2023 р. до 31.12.2024 р. включно.

Програма не передбачає сплати будь-яких платежів за реєстрацію або участь у Програмі. Надання інформаційних матеріалів про Програму та ваучера учасника Програми пацієнту здійснюється безкоштовно.

Пацієнти, які отримали ваучер у закладі охорони здоров'я, можуть звернутися на гарячу лінію для пацієнтів. Телефон - 0951711693

M-UA-00000933

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.