Програма «Об’єднані заради здоров’я» у Рівненській області поширюється на пацієнтів з раком молочної залози

Компанія «Рош Україна» підписала черговий меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я з Департаментом охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації. 

Меморандум передбачає закупівлю КП Рівненський обласний протипухлинний центр препарату виробництва компанії Рош для терапії пацієнтів з раком молочної залози, які мешкають в області. Відповідно до умов програми, за кожну придбану за місцевий бюджет упаковку препарату, компанія ТОВ "Рош Україна" надасть додаткову упаковку ліків.

Це вже другий меморандум який підписали компанія «Рош Україна» та Рівненська обласна рада. За умовами першого меморандуму доступ до інноваційного лікування препаратом виробництва компанії Рош отримали вдвічі більше пацієнтів з розсіяним склерозом, які проживають у Рівненській області.  

«Програма «Об'єднані заради здоров'я» дозволяє розширити доступ пацієнтів до новітніх та ефективних лікарських препаратів. Ми доводимо, що спільна робота між державними установами і приватним сектором може принести революційні результати. Тільки об'єднавши свої знання і ресурси, ми зможемо досягти мети - покращити результати лікування пацієнтів в Україні», - розповіла Кетерина Олійник, керівник відділу відділу з питань розвитку системи охорони здоров'я компанії «Рош Україна».

До програми «Об'єднані заради здоров'я» вже приєднались лікарні у Львівській, Вінницькій, Івано-Франківській, Хмельницькій області та в Києві. 

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» заснована в 1896 році, є світовим лідером у фармацевтиці та діагностиці, зосередженим на розвитку науки для покращення життя людей. «Рош» є найбільшою у світі біотехнологічною компанією яка виробляє препарати для лікування онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та захворюваннях центральної нервової системи. Roche також є світовим лідером у діагностиці in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету.

Компанія прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Група Roche зі штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах. У 2023 році «Рош» інвестувала 13.2 мільярдів швейцарських франків у дослідження та розробки.M-UA-00001086

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche