Вдвічі більше пацієнтів з раком молочної залози отримають інноваційне лікування на Прикарпатті

«Прикарпатський клінічний онкологічний центр» Івано-Франківської обласної ради та фармацевтична компанія «Рош Україна» підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я у Прикарпатті. Меморандум передбачає спільну реалізацію ініціатив, програм та проєктів, зокрема у сфері онкологічних захворювань.

В рамках меморандуму «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» візьме участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я». Йдеться про закупівлю препарату, виробництва компанії Рош, для терапії пацієнтів з раком молочної залози, які проживають на Прикарпатті. Згідно з умовами програми, за кожну куплену за місцевий бюджет упаковку препарату, компанія ТОВ "Рош Україна" надасть додаткову упаковку лікарського засобу. 

«На Івано-Франківщині медики щодня діагностують щонайменше один випадок захворювання на рак молочної залози. За рік фіксують в середньому від 320 до 360 випадків. Участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я» дозволить нам надавати медичні послуги згідно зі світовими стандартами та європейськими протоколами та покращити доступ пацієнтів області до ефективного лікування», - підкреслив Ігор Дмитренко генеральний директор Прикарпатського клінічного онкологічного центру Івано-Франківської обласної ради.  

До програми «Об'єднані заради здоров'я» вже приєднались лікарні у Львівській, Вінницькій, Рівненській, Хмельницькій області та в Києві. 

"Програма «Об'єднані заради здоров'я» сприяє розширенню доступу пацієнтів до передових медичних препаратів за рахунок місцевих бюджетів та демонструє значний прогрес у співпраці державного та приватного секторів для досягнення значних переваг для більшої кількості пацієнтів», - розповіла Леся Клименченко, начальниця відділу з питань розвитку ефективних рішень для пацієнтів компанії «Рош Україна».

___________

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» заснована в 1896 році, є світовим лідером у фармацевтиці та діагностиці, зосередженим на розвитку науки для покращення життя людей. «Рош» є найбільшою у світі біотехнологічною компанією яка виробляє препарати для лікування онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та захворюваннях центральної нервової системи. Roche також є світовим лідером у діагностиці in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету.

Компанія прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Група Roche зі штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах. У 2023 році «Рош» інвестувала 13.2 мільярдів швейцарських франків у дослідження та розробки.


M-UA-00001061

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche