Вдвічі більше пацієнтів з розсіяним склерозом отримають доступ до лікування на Рівненщині

Компанія «Рош Україна» підписала меморандуми про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я з Рівненською обласною радою та КП Рівненський спеціалізований Диспансер радіаційного захисту населення РОР.  Меморандум передбачає спільну реалізацію ініціатив, програм та проєктів у сфері розвитку охорони здоров’я на Рівненщині, а саме у сфері онкологічних, неврологічних та рідкісних захворювань. 

В рамках меморандумів Рівненський спеціалізований Диспансер візьме участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я». Йдеться про закупівлю препарату, виробництва компанії Рош, для терапії пацієнтів з розсіяним склерозом, які проживають на Рівненщині. Згідно з умовами програми, за кожну куплену за місцевий бюджет упаковку препарату, компанія ТОВ "Рош Україна" надасть додаткову упаковку лікарського засобу. 

«Обласний центр лікування уражень нервової системи, розсіяного склерозу та реабілітації» було відкрито у 2020 році на базі Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення. У Центрі кваліфіковані лікарі-неврологи надають медичну допомогу жителям області із розсіяним склерозом та іншими захворюваннями нервової системи. Участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я» дозволить медичному закладу забезпечити ліками вдвічі більше пацієнтів з розсіяним склерозом, які проживають у громаді.

До програми «Об'єднані заради здоров'я» вже приєднались лікарні у Львівській, Вінницькій, Івано-Франківській області та в Києві. 

«Програма "Об'єднані заради здоров'я" визначає новий стандарт ефективного партнерства між державними медичними установами та бізнес-сектором. Це унікальне об'єднання досвіду, експертизи та ресурсів, яке створює платформу для співпраці та дозволяє здійснювати значущі зміни в сфері доступності лікування та підвищувати якість надання медичної допомоги», - розповіла Леся Клименченко, начальниця відділу з питань розвитку ефективних рішень для пацієнтів компанії «Рош Україна».

Про розсіяний склероз

Розсіяний склероз (РС) — це хронічне захворювання, яке уражає більш ніж 2,8 мільйона людей в усьому світі. РС виникає, коли імунна система аномально атакує ізоляцію та підтримку навколо нервових клітин (мієлінова оболонка) в центральній нервовій системі (головному, спинному мозку та зорових нервах), спричиняючи запалення та подальше ураження. Це ураження може спричинити широкий спектр симптомів, включно з м’язовою слабкістю, втомою та порушенням зору, а з часом може призвести до інвалідизації. Більшість людей з РС відчувають свій перший симптом у віці 20–40 років, що робить захворювання основною причиною нетравматичної інвалідизації у дорослих молодого віку.

У людей з усіма формами розсіяного склерозу спостерігається прогресування захворювання — незворотна втрата нервових клітин у центральній нервовій системі та поступова інвалідизація — на початку захворювання, навіть якщо їхні клінічні симптоми не очевидні або не здаються такими, інтенсивність яких погіршується. Затримки в діагностиці та лікуванні можуть негативно вплинути на людей з РС з погляду їхнього фізичного та психічного здоров'я та сприяти негативному фінансовому впливу на людину й суспільство. Важливою метою лікування РС є якомога раніше уповільнення, зупинення та, в ідеалі, запобігання прогресу інвалідизації.

Про діяльність «Рош» у галузі нейронауки

Нейронаука є основним напрямком досліджень і розробок компанії «Рош». Наша мета — проводити новаторські дослідження для розробки нових методів лікування, які допомагають покращити життя пацієнтів із хронічними та потенційно тяжкими захворюваннями.

Компанія «Рош» має як схвалені, так і досліджувані препарати для лікування розсіяного склерозу, спінальної м'язової атрофії, захворювань спектра оптиконевромієліту, міастенії гравіс, хвороби Альцгеймера, хвороби Гентінгтона, хвороби Паркінсона та м'язової дистрофії Дюшена. Разом з нашими партнерами ми прагнемо розширити межі наукового розуміння, щоб розв’язати деякі з найскладніших проблем нейронауки сьогодення.

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» заснована в 1896 році, є світовим лідером у фармацевтиці та діагностиці, зосередженим на розвитку науки для покращення життя людей. «Рош» є найбільшою у світі біотехнологічною компанією яка виробляє препарати для лікування онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та захворюваннях центральної нервової системи. Roche також є світовим лідером у діагностиці in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету.

Компанія прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Група Roche зі штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах. У 2022 році «Рош» інвестувала 14 мільярдів швейцарських франків у дослідження та розробки.


M-UA-00000965

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche