З надією в майбутнє

Дисконтна програма для пацієнтів

Мета програми полягає в розширенні доступу українських пацієнтів до низки інноваційних та ефективних препаратів виробництва групи компаній Рош для лікування серйозних захворювань.

Програма підтримки пацієнтів «З надією в майбутнє» працює з 1 лютого 2023 року. Організатором програми є ТОВ «Рош Україна», адміністратором і технічним партнером - ТОВ «МЕДІКАРД».

Наша місія - зробити інноваційні методи лікування доступними для всіх, хто цього потребує. Дисконтна програма є важливим інструментом у забезпеченні пацієнтів необхідними препаратами для боротьби з серйозними захворюваннями. Ми віримо, що разом ми зможемо зробити медицину більш доступною і ефективною для всіх українців.

Детальну інформацію щодо Програми, як долучитися, які препарати та аптеки беруть участь у Програмі, можна дізнатися за телефоном 0 800 211 103 або на сайті https://psp-roche.com.ua

Детальніше про Правила відбору та участі партнерів у Програмі підтримки пацієнтів на 2023 -2024 рік  тут.


M-UA-00000933

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche