Менеджмент Центр Польщі та Східної Європи

Менеджмент центр в Польщі та Східній Європі є частиною «Рош Діагностікс Поланд» (Roche Diagnostics Poland), але співпрацює з бізнес-партнерами в 11 країнах Східної та Південної Європи. Менеджмент Центр в Польщі та Східній Європі почав роботу в січні 2014 року. Відтоді було створено міжнародну команду, яка займається маркетингом, комерційними операціями, медичною діяльністю і післяпродажною підтримкою. Співробітники нашого відділу працюють у Польщі, Сербії, Україні та Болгарії. Наша місія полягає в тому, щоб позиціонувати «Рош Діагностікс» (Roche Diagnostics) як компанію №1 в області діагностики in vitro на всіх експортних ринках, підтримувати динамічне зростання продажів, повністю дотримуючись правил гарної поведінки в бізнесі.

Інтерв'ю з Ренатою

Я розпочала свій шлях у діагностичному бізнесі в 1995 році. Маючи більше 24 років досвіду роботи, я з величезним задоволенням можу підкреслити, що команда і люди, продукти хорошої якості, а також відповідна поведінка мають вирішальне значення в нашому бізнесі. Я працюю в «Рош» з 2007 року, і кожен день - це день, коли я шукаю нові можливості, щоб пропонувати пацієнтам кращі методи діагностики на всіх наших ринках.

З початку роботи Менеджмент центру з 2014 року, ми разом з нашими бізнес-партнерами робимо все необхідне для пацієнтів. Наш комерційний успіх дуже важливий для розвитку медичної діагностики на наших ринках. Ми пропонуємо нові технології, щоб бути ближче до пацієнтів. Ми несемо відповідальність за надання найкращих діагностичних рішень для поліпшення, захисту і турботи про здоров'я і життя пацієнтів.

Я пишаюся тим, що я є частиною цієї спільноти, і пишаюся тим, що працюю з захопленими, повністю відданими своїй справі людьми, які розуміють роль діагностики. Ми всі готові багато працювати, щоб ділитися досвідом, знаннями, щоб поліпшити життя пацієнтів у всьому світі.

Менеджмент Центр Польщі та Східної Європи

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche