Підрозділ «Рош Фарма»

  • Фокусуємося на розробці проривних лікарських препаратів на основі передових наукових знань.

  • Один з провідних розробників лікарських препаратів для таргетной терапії із супровідною діагностикою.

  • Найбільша біотехнологічна компанія.

  • Провідний виробник лікарських препаратів для лікування онкологічних захворювань.

«Рош Фарма» фокусується на розробці ефективних лікарських препаратів на основі передових наукових знань. Компанія об'єднує передову науково-дослідну експертизу «Рош» (Швейцарія), Genentech (США), Chugai (Японія) і ще понад 150 партнерів по всьому світу, а також глобальну географію клінічної розробки, виробництва і комерційних операцій. Завдяки великому портфелю підрозділу, «Рош» є одним з провідних виробників клінічно диференційованих ліків.

«Рош Фарма» неодноразово доводила, що наукові відкриття приводять до створення продукції, яка дійсно здатна зберігати і покращувати здоров'я пацієнтів. Традиція домагатися досконалості в науці бере початок з часів створення компанії в 19 ст. Сьогодні, як і 100 років тому, наша стратегія заснована на досягненні досконалості в науці і створенні необхідних можливостей для вчених, щоб вони сьогодні могли здійснювати відкриття в науці про життя, які завтра зможуть змінити світ.

Визначаючи в якості пріоритетних такі напрямки якми твердо віримо у величезний потенціал для перетворення наукових досліджень в методи лікування, які звільнять людей від страждань і допоможуть їм жити довше і більш здоровим життям.

Ми прагнемо досягти досконалості в науці, і наша відмінність базується на чотирьох ключових елементах: виключно широке і глибоке розуміння молекулярної біології, повна інтеграція наших фармацевтичних і діагностичних можливостей, різноманітність підходів для максимального використання інновацій та орієнтація на довгострокову перспективу.

Рак є другою з основних причин смерті в світі в промислово розвинених країнах, і захворюваність на злоякісні новоутворення зростає. Але якщо захворювання діагностовано на ранніх етапах, у багатьох випадках його можна ефективно лікувати. Уже понад 50 років ми перебуваємо в авангарді досліджень і лікування онкологічних захворювань, пропонуючи ліки для лікування раку молочної залози, раку шкіри, раку товстої кишки, раку яєчників, раку легені та інших видів злоякісних новоутворень.Наразі «Рош» пропонує ряд інноваційних протипухлинних препаратів. Вони дають пацієнтам найважливіше: час жити.

32 препарати, розроблені компанією «Рош», включені в Орієнтовний переліки основних лікарських засобівРозробляючи препарати, що поліпшують стандарти лікування захворювань, в яких існує величезна незадоволена потреба, ми можемо виконувати свої зобов'язання перед суспільством.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche