Підрозділ «Рош Фарма»

Коротко про «Рош Фарма»:

  • Фокусуємося на розробці проривних лікарських препаратів на основі передових наукових знань.

  • Один з провідних розробників лікарських препаратів для таргетной терапії із супровідною діагностикою.

  • Найбільша біотехнологічна компанія.

  • Провідний виробник лікарських препаратів для лікування онкологічних захворювань.

Підрозділ «Рош Фарма» - Огляд діяльності

«Рош Фарма» фокусується на розробці ефективних лікарських препаратів на основі передових наукових знань. Компанія об'єднує передову науково-дослідну експертизу «Рош» (Швейцарія), Genentech (США), Chugai (Японія) і ще понад 150 партнерів по всьому світу, а також глобальну географію клінічної розробки, виробництва і комерційних операцій. Завдяки великому портфелю підрозділу, «Рош» є одним з провідних виробників клінічно диференційованих ліків.

Фокус на інновації

«Рош Фарма» неодноразово доводила, що наукові відкриття приводять до створення продукції, яка дійсно здатна зберігати і покращувати здоров'я пацієнтів. Традиція домагатися досконалості в науці бере початок з часів створення компанії в 19 ст. Сьогодні, як і 100 років тому, наша стратегія заснована на досягненні досконалості в науці і створенні необхідних можливостей для вчених, щоб вони сьогодні могли здійснювати відкриття в науці про життя, які завтра зможуть змінити світ.

Визначаючи в якості пріоритетних такі напрямки як онкологія, імунологія, офтальмологія, інфекційні захворювання і неврологія, ми твердо віримо у величезний потенціал для перетворення наукових досліджень в методи лікування, які звільнять людей від страждань і допоможуть їм жити довше і більш здоровим життям.

Найбільша біотехнологічна компанія

Ми прагнемо досягти досконалості в науці, і наша відмінність базується на чотирьох ключових елементах: виключно широке і глибоке розуміння молекулярної біології, повна інтеграція наших фармацевтичних і діагностичних можливостей, різноманітність підходів для максимального використання інновацій та орієнтація на довгострокову перспективу.

Провідний виробник лікарських препаратів для лікування онкологічних захворювань

Рак є другою з основних причин смерті в світі в промислово розвинених країнах, і захворюваність на злоякісні новоутворення зростає. Але якщо захворювання діагностовано на ранніх етапах, у багатьох випадках його можна ефективно лікувати. Уже понад 50 років ми перебуваємо в авангарді досліджень і лікування онкологічних захворювань, пропонуючи ліки для лікування раку молочної залози, раку шкіри, раку товстої кишки, раку яєчників, раку легені та інших видів злоякісних новоутворень.Наразі «Рош» пропонує ряд інноваційних протипухлинних препаратів. Вони дають пацієнтам найважливіше: час жити.

Внесок у стійкий розвиток охорони здоров'я

32 препарати, розроблені компанією «Рош», включені в Орієнтовний переліки основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Розробляючи препарати, що поліпшують стандарти лікування захворювань, в яких існує величезна незадоволена потреба, ми можемо виконувати свої зобов'язання перед суспільством.

please be aware that you are leaving this website.