Розкриття інформації

Індустрія виробництва лікарських препаратів і фахівці в галузі охорони здоров'я співпрацюють в сферах доклінічних досліджень, клінічних розробок і клінічної практики. Ми, в «Рош», переконані, коли така співпраця більш відкрита, ми робимо свій внесок у краще розуміння важливості і цінності таких взаємин для сфери охорони здоров'я.

Відповідно до умов членства Європейської федерації фармацевтичної промисловості, ми повністю підтримуємо Кодекс розкриття інформації EFPIA, згідно з яким публікуємо інформацію про надання цінностей на користь професіоналів і організацій в сфері охорони здоров'я.

Оприлюднення фінансових результатів

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche