Компанія «Рош» інформує про можливість для пацієнтів України проведення інформаційно- аналітичного дослідження FoundationOne CDx

Компанія «Рош» оголошує про можливість для пацієнтів України проведення інформаційно-аналітичного дослідження FoundationOne CDx – комплексного аналізу геному пухлини на основі методу секвенування нового покоління з метою отримання даних щодо молекулярного «портрету» пухлини.

Аналітичне дослідження виконується на основі методу секвенування нового покоління та визначає чотири основні типи мутацій ДНК у 324 генах, асоційованих з розвитком пухлинного процесу, перегрупування у певній кількості генів, а також мікросателітну нестабільність та мутаційне навантаження.

Період для підготовки звіту по результатам дослідження займає орієнтовно 14 днів.

Результати аналітичного дослідження FoundationOne CDx можуть бути використані як цінна інформацію для персоналізації плану лікування, а також як інформаційна підтримка лікарям при прийнятті рішень щодо вибору терапевтичних опцій з урахуванням молекулярного профілю пухлини пацієнта.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт 

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті 

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche