«Рош» оголошує про пожертвування Україні додаткових ліків та діагностики

Базель, 23 березня 2022 р. – «Рош» сьогодні оголосила про безоплатну передачу Україні додаткових ліків та засобів діагностики.

Крім вже виділених 150 000 упаковок антибіотиків, нове пожертвування включає ще 4 600 упаковок спеціалізованих препаратів для лікування грипу, ревматоїдного артриту, СМА та різних видів раку. Ми також безоплатно передаємо реагенти та витратні матеріали для автоматичного тестування 120 000 донацій крові та 31 000 одиниць для лікування діабету.

Ця пожертва демонструє наше прагнення задовольнити потребу в ліках та діагностичних засобах «Рош» в Україні, коли це можливо. «Рош» підтримує контакти з численними глобальними та місцевими партнерами, а також із благодійними організаціями, аби зрозуміти, як найкраще продовжувати підтримувати населення України медичними товарами.

"Рош" категорично засуджує насильницьке вторгнення в Україну. Ми робимо все необхідне для захисту та підтримки наших співробітників та їхніх сімей, а також забезпечуємо постачання нашої продукції по всьому світу. «Рош», як і раніше, сподівається, що війна буде вирішена мирним шляхом якнайшвидше.

Компанія «Рош», заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, як один з перших промислових виробників фірмових лікарських засобів, перетворилася на найбільшу у світі біотехнологічну компанію та світового лідера у галузі діагностики in vitro. Компанія прагне до наукової досконалості, щоб відкривати та розробляти ліки та засоби діагностики для покращення та порятунку життя людей у ​​всьому світі. Ми є новаторами в галузі персоналізованої охорони здоров'я і хочемо ще більше змінити способи надання медичної допомоги, щоб мати ще більший вплив. Щоб забезпечити найкращий догляд за кожною людиною, ми співпрацюємо з багатьма зацікавленими сторонами та об'єднуємо наші сильні сторони у діагностиці та фармацевтиці з аналізом даних з клінічної практики.

На знак визнання нашого прагнення слідувати довгостроковій перспективі у всьому, що ми робимо, «Рош» тринадцятий рік поспіль була названа однією з найстійкіших компаній у фармацевтичній галузі за індексом сталого розвитку Доу-Джонса. Ця відмінність також відображає наші зусилля щодо покращення доступу до охорони здоров'я разом із місцевими партнерами у кожній країні, де ми працюємо. Genentech у США є стовідсотковим членом Групи Roche. "Рош" є мажоритарним акціонером Chugai Pharmaceutical, Японія. Щоб  отримати докладнішу інформацію, відвідайте інтернет-сайт

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche