Команда «Рош Україна» вперше взяла участь у спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами-2019»

26 травня команда «Рош Україна» подолала дистанцію у 5 км з гаслом «Біжимо заради маленьких сердець» в рамках участі у 27-му благодійному «Пробігу під каштанами». 

Щоб здійснити дитячу мрію та допомогти маленьким пацієнтам із вродженими вадами серця, наші відважні спортсмени подолали благодійну дистанцію. Її довжина склала 5000 м, а маршрут пролягав з Майдану Незалежності – через вул. Хрещатик та вул. В.Васильківську – розворот на вул. Діловій та у зворотному напрямку.

Щороку «Пробіг під каштанами» нагадує про тисячі хворих дітей із вродженими вадами серця, привертаючи увагу українців до проблеми і нагадуючи про можливості її вирішення. Зібрані кошти з Благодійного пробігу підуть на придбання необхідного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Організаторів пробігу та колектив фармацевтичної компанії «Рош Україна»  об'єднує спільна мета – щоденна робота заради здоров'я громадян нашої країни.

«Рош Україна» як соціально-відповідальна компанія, реалізує широкий спектр проектів у галузі охорони здоров'я та благодійності. Особливо приємно усвідомлювати, що ці орієнтири компанії знаходять підтримку серед наших працівників. «Пробіг під каштанами» – це  новий для нашої компанії формат участі у благодійному заході, що зміцнює командний дух та популяризує здоровий  спосіб  життя. І головне - надає можливість зробити внесок у благодійну справу – допомогти маленьким пацієнтам з хворобами серця», - переконаний Максим Проскуров, начальник відділу зв’язків з громадськістю компанії «Рош Україна».

Цьогоріч сам «Пробіг під каштанами» традиційно складався з кількох частин: «Пробіг в ходунках» для малечі на відстань 10 метрів; дитячий пробіг «Команди мрії, що здійснилась» - 400 здорових дітлахів, прооперованих у Центрі кардіології та кардіохірургії; забіг спортсменів-професіоналів; забіг спортсменів на візках з обмеженими можливостями, пробіг на осліп у підтримку створення в Одесі Центру запобігання дитячої сліпоти, пробіг із собаками в підтримку бездомних тварин. Завершував захід наймасовіший пробіг благодійників, до якого долучились команди українського та міжнародного бізнесу. Серед них були й корпоративні волонтери «Рош Україна». Загалом у проекті взяли участь понад 18 000 бігунів – рекордна кількість учасників за всі роки проведення.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті 

UA/NONP/1905/0037

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche