«Рош» оголошує про пожертвування Україні основних ліків

Базель, 2 березня 2022 р. – «Рош» сьогодні оголосила про початкове безоплатне надання Україні основних лікарських засобів. «Рош» рішуче засуджує насильницьке вторгнення в країну.

«Рош» старанно працює над тим, щоб забезпечити країну та населення України медичними препаратами відповідно до загальної місії «Рош». Сьогодні компанія оголосила про те, що ми безкоштовно передаємо 150 000 упаковок важливого антибіотика, який використовується для лікування симптомів багатьох видів бактеріальних інфекцій і включений до списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Ці пожертвування будуть доставлені в Україну якнайшвидше для задоволення нагальних потреб країни. «Рош» працює із зовнішніми партнерами, щоб полегшити транспортування в країну, незважаючи на відсутність гуманітарних коридорів в Україну.

«Рош» підтримує контакти з численними глобальними та місцевими партнерами, а також із благодійними організаціями, щоб зрозуміти, як найкраще продовжувати підтримувати населення України додатковими медичними засобами. Ситуація швидко розвивається, і додаткові подробиці будуть опубліковані, коли вони будуть доступні.

 Основна увага «Рош» спрямована на те, щоб зробити все необхідне для підтримки наших працівників та їхніх сімей в Україні. У той же час ми дбаємо про те, щоб наші критично важливі ліки та засоби діагностики були доступні людям, які їх потребують як в Україні, так і в інших країнах, які постраждали від кризи. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійне постачання в Україну у рамках наявних можливостей. Це включає роботу через місцевих дистриб'юторів, використання систем віддаленої підтримки для лабораторій і роботу з партнерами в сусідніх країнах для створення програм донорства крові. Ми також активно працюємо над рішеннями для забезпечення постійного доступу до лікування для українських пацієнтів, які перебувають у поточних клінічних дослідженнях, у тому числі для тих, хто залишив Україну та переїхав до інших країн.

 Компанія «Рош», заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, як один з перших промислових виробників фірмових лікарських засобів, перетворилася на найбільшу у світі біотехнологічну компанію та світового лідера у галузі діагностики in vitro. Компанія прагне до наукової досконалості, щоб відкривати та розробляти ліки та засоби діагностики для покращення та порятунку життя людей у ​​всьому світі. Ми є новаторами в галузі персоналізованої охорони здоров'я і хочемо ще більше змінити способи надання медичної допомоги, щоб мати ще більший вплив. Щоб забезпечити найкращий догляд за кожною людиною, ми співпрацюємо з багатьма зацікавленими сторонами та об'єднуємо наші сильні сторони у діагностиці та фармацевтиці з аналізом даних з клінічної практики.

 

На знак визнання нашого прагнення слідувати довгостроковій перспективі у всьому, що ми робимо, «Рош» тринадцятий рік поспіль була названа однією з найстійкіших компаній у фармацевтичній галузі за індексом сталого розвитку Доу-Джонса. Ця відмінність також відображає наші зусилля щодо покращення доступу до охорони здоров'я разом із місцевими партнерами у кожній країні, де ми працюємо. Genentech у США є стовідсотковим членом Групи Roche. "Рош" є мажоритарним акціонером Chugai Pharmaceutical, Японія. Щоб  отримати докладнішу інформацію, відвідайте інтернет-сайт

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche