Соціальні проєкти «Рош Україна» отримали відзнаки на Effie Awards Ukraine 2021

15 грудня 2021 року соціальні ініціативи компанії «Рош Україна» отримали нагороди у чотирьох номінаціях конкурсу Effie Awards Ukraine 2021, де відзначили найефективніші кампанії у сфері маркетингових комунікацій в Україні.

Більш ніж 240 фахівців рекламно-комунікаційної індустрії оцінювали роботи, представлені на премію Effie Awards Ukraine по 77 категоріям конкурсної програми, з яких до фіналу пройшло 156 заявок у 49 категоріях, у тому числі й проєкти «Рош Україна» та ініціативи «Рік обізнаності про рак легені».

Золоту відзнаку отримав проєкт Світлове дрон-шоу у номінації «Positive Change – Social Good: Brands». Також цей проєкт став бронзовим призером у номінації «PR, Корпоративна репутація» та фіналістом у номінації «Здоров’я та Фарма».

Проєкт соціальної виставки «Життя на папері» отримав срібло одночасно у двох номінація «Некомерційні організації. NEW» та «Кампанії з одним каналом комунікації».

«Нам дуже приємно, що наші соціальні проєкти отримали високі нагороди на Effie Awards - конкурсі, який оцінює поєднання стратегії з креативом, яке продукує ефективні комунікаційні компанії. Торік ми почали реалізацію великого проекту з підвищення обізнаності населення про онкологічні захворювання у рамках ініціативи «Рік обізнаності про рак легені». Нестандартний підхід у комунікаціях привернув увагу до теми охорони здоров’я не тільки пересічних українців, а медіа та представників влади», - зауважив Максим Проскуров, начальник відділу з питань розвитку системи охорони здоров’я та зв'язків з громадськістю. - Це були дійсно потужні та креативні події, яким не було аналогів в Україні. І ми вдячні нашим партнерам агентству Gres Todorchuk за їх реалізацію».

Проєкт Світлове дрон-шоу («The disease that ukraine doesn’t notice») це технологічний перформанс, в основі якого історії трьох людей, чиє життя змінив рак легені. Головна мета перформансу - привернути увагу суспільства до хвороби, від якої в Україні смертність перевищує 9 000 випадків за рік. На одному з центральних місць столиці біля Олімпійського стадіону 25 листопада 2020 року більш ніж 60 дронів у супроводі музики створювали у небі інформаційне шоу, під час якого глядачам розповідали про проблематику раку легені в Україні, статистику захворюваності, групи ризику та важливість ранньої діагностики.

Проєкт виставки «Життя на папері» («How we put the deputies into the world of cancer patients») було реалізовано для привернення уваги українських парламентарів до законопроєкту №4662, що запроваджує договори керованого доступу та спрощує процес закупівлі ефективної терапії для онкопацієнтів та людей з орфанними захворюваннями. 21 вересня у приміщенні Верховної Ради України вперше було встановлено три паперові інсталяції «Життя на папері», що відтворювали кімнати трьох онкопацієнтів. За допомогою VR-технологій інсталяції оживали та переносили депутатів до реальних домівок людей, які зіткнулися з онкозахворюваннями. Виставка «Життя на папері» була організована громадською спілкою «Коаліція онкопацієнтів України» спільно з ініціативою «Рік обізнаності про рак легені» компанії «Рош Україна», Національним інститутом раку та Комітетом із питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування. Законопроєкт №4662 було прийнято, «за» проголосували 309 народних депутатів.

Рош – світовий першовідкривач у галузі фармацевтики та діагностики, орієнтований на розвиток науки для покращення життя людей. Переваги лікарських препаратів та діагностичних засобів, а також зростаючі можливості у сфері охорони здоров’я допомагають компанії Рош надавати персоналізовану медичну допомогу. Рош співпрацює з партнерами у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення найкращої допомоги для людей.

Рош – найбільша у світі біотехнологічна компанія, яка виробляє справді диференційовані ліки в галузі онкології, імунології, інфекційних захворювань, офтальмології та захворювань центральної нервової системи. Рош також є світовим лідером у сфері діагностики in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету. За останні роки Рош зробила внесок у геномне профілювання та партнерства з даних реальної практики та стала провідним партнером у галузі медицини.

Заснована в 1896 році, Рош продовжує шукати кращі способи профілактики, діагностики та лікування захворювань та робить стійкий внесок у суспільство. Компанія також прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Більше тридцяти лікарських засобів, розроблених Рош, включені до Списків основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я, серед них антибіотики, що рятують життя, протималярійні засоби та ліки від раку. Більше того, вже дванадцятий рік поспіль Рош було визнано однією з найбільш надійних компаній у фармацевтичній промисловості за версією Індексів стійкості Dow Jones (DJSI).

Група компаній Рош, головний офіс якої розташований в Базелі, Швейцарія, здійснює свою діяльність у понад 100 країнах і в 2020 році працювала з понад 100 000 людей по всьому світу. У 2020 році Рош інвестувала у дослідження та розробки 12,2 млрд. швейцарських франків і продала продукцію на 58,3 млрд. швейцарських франків. Компанія Genentech у Сполучених Штатах є членом групи компаній Рош. Рош є основним акціонером Chugai Pharmaceutical, Японія. Для отримання додаткової інформації перейдіть на сайт

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche