«Рош» увійшла до ТОП-10 компаній рейтингу «Доступ до лікарських препаратів 2018»

Компанія «Рош»  увійшла до десятки найефективніших глобальних фармацевтичних компаній, які допомагають зробити лікарські препарати доступними пацієнтам в усьому світі. Оцінка діяльності компаній у цьому напрямі відображається у міжнародному рейтингу «Доступ до лікарських препаратів» (Access to Medicine Index 2018).

За результатами 2018 року «Рош» посіла десяте місце в престижному рейтингу «Доступ до лікарських препаратів». Компанія значно покращила свій результат, піднявшись на 9  позицій рейтингу в порівнянні з 2016 роком. Варто зазначити, що показники поліпшилися в шести з семи критеріїв, які оцінювались експертами (менеджмент, комплаєнс, науково-дослідницька діяльність, ціноутворення, побудова можливостей та пожертвування).

Ставлячи собі за мету поліпшити якість життя та здоров'я людей у всьому світі, компанія  надає можливість пацієнтам лікуватися інноваційними лікарськими засобами та щороку інвестує в розробку і дослідження (R&D) нових молекул. Так у 2018 році інвестиції компанії в R&D склали близько 11 мільярдів швейцарських франків.

Для поліпшення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів у різних країнах світу одночасно діють різноманітні програми. Зокрема «Рош» співпрацює з урядом Нігерії, надаючи високоякісні препарати і безкоштовне лікування для пацієнтів хворих на рак молочної залози та створює можливості для профілактики та догляду. Також з серпня 2016 року діє п'ятирічне партнерство з Міністерством охорони здоров'я Кенії з метою поліпшення догляду та лікування раку молочної залози.

Українське представництво компанії «Рош» активно підтримує впровадження в Україні сучасних методів діагностики та інноваційних методів лікування соціально значущих захворювань. Щорічно «Рош» реалізує широкий спектр проектів у галузі охорони здоров'я, фундаментальної науки та освіти.

Одним з таких проектів, який почав діяти у грудні 2018 року, є дисконтна програма для пацієнтівМета програми полягає в розширенні доступності для українських пацієнтів ряду інноваційних та ефективних препаратів виробництва групи компаній «Рош» для лікування серйозних захворювань.

Авторитетний міжнародний рейтинг «Доступ до лікарських препаратів» (Access to Medicine Index) проводиться раз на два роки та оцінює роботу фармацевтичних компаній у всьому світі, а саме доступність медичного обслуговування та лікарських препаратів для пацієнтів різних країн. Рейтинг фінансується Фондом Білла і Мелінди Гейтс, урядами Нідерландів та Великої Британії.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті

UA/NONP/1905/0031

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche