«Рош» увійшла до ТОП-10 компаній рейтингу «Доступ до лікарських препаратів 2018»

Компанія «Рош»  увійшла до десятки найефективніших глобальних фармацевтичних компаній, які допомагають зробити лікарські препарати доступними пацієнтам в усьому світі. Оцінка діяльності компаній у цьому напрямі відображається у міжнародному рейтингу «Доступ до лікарських препаратів» (Access to Medicine Index 2018).

За результатами 2018 року «Рош» посіла десяте місце в престижному рейтингу «Доступ до лікарських препаратів». Компанія значно покращила свій результат, піднявшись на 9  позицій рейтингу в порівнянні з 2016 роком. Варто зазначити, що показники поліпшилися в шести з семи критеріїв, які оцінювались експертами (менеджмент, комплаєнс, науково-дослідницька діяльність, ціноутворення, побудова можливостей та пожертвування).

Ставлячи собі за мету поліпшити якість життя та здоров'я людей у всьому світі, компанія  надає можливість пацієнтам лікуватися інноваційними лікарськими засобами та щороку інвестує в розробку і дослідження (R&D) нових молекул. Так у 2018 році інвестиції компанії в R&D склали близько 11 мільярдів швейцарських франків.

Для поліпшення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів у різних країнах світу одночасно діють різноманітні програми. Зокрема «Рош» співпрацює з урядом Нігерії, надаючи високоякісні препарати і безкоштовне лікування для пацієнтів хворих на рак молочної залози та створює можливості для профілактики та догляду. Також з серпня 2016 року діє п'ятирічне партнерство з Міністерством охорони здоров'я Кенії з метою поліпшення догляду та лікування раку молочної залози.

Українське представництво компанії «Рош» активно підтримує впровадження в Україні сучасних методів діагностики та інноваційних методів лікування соціально значущих захворювань. Щорічно «Рош» реалізує широкий спектр проектів у галузі охорони здоров'я, фундаментальної науки та освіти.

Одним з таких проектів, який почав діяти у грудні 2018 року, є дисконтна програма для пацієнтів «З надією в майбутнє». Мета програми полягає в розширенні доступності для українських пацієнтів ряду інноваційних та ефективних препаратів виробництва групи компаній «Рош» для лікування серйозних захворювань.

Для довідки:

Access to Medicine Index

Авторитетний міжнародний рейтинг «Доступ до лікарських препаратів» (Access to Medicine Index) проводиться раз на два роки та оцінює роботу фармацевтичних компаній у всьому світі, а саме доступність медичного обслуговування та лікарських препаратів для пацієнтів різних країн. Рейтинг фінансується Фондом Білла і Мелінди Гейтс, урядами Нідерландів та Великої Британії.

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті www.roche.ua

UA/NONP/1905/0031

Прес-релізи
Детальніше
Ukraine, 16.03.2019

please be aware that you are leaving this website.