Roche старанно працює над тим, щоб забезпечити країну та населення України медичними препаратами та діагностикою відповідно до загальної місії Roche. З кінця лютого 2022 року було реалізовано низку ініціатив спрямованих на допомогу українським пацієнтам з онкологічними та рідкісними захворюваннями та лікарям в Україні. 

Компанія Roche передала Україні понад 100 000 упаковок критичних антибіотиків (Роцефін та Бактрим), які використовується для лікування симптомів багатьох видів бактеріальних інфекцій. Ці препарати внесені до списку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Крім вже виділених упаковок критичного антибіотику, нове пожертвування включає ще 4 600 упаковок спеціалізованих препаратів для лікування грипу, ревматоїдного артриту, СМА та різних видів раку.  

Для оперативного надання інформації для пацієнтів та медичних працівників в Україні та з України Roche створила багатомовну глобальну гарячу лінію (тел.:WhatsApp/SMSтакож можна зв’язатися за допомогою електронної пошти  Лінія працює цілодобово, 24/7.

25 березня 2022 року у відповідь на російське вторгнення в Україну та пов’язане з цим переміщення мільйонів українців було створено Програму безперервності догляду за біженцями (UREFCON).

UREFCON має створено для забезпечення безперервної допомоги українським пацієнтам, які стали переміщеними особами і які раніше отримували в Україні критично важливі препарати компанії Roche, що відпускаються за рецептом. «Критичні» препарати Roche визначаються як: важливі з медичної точки зору продукти без альтернатив та важливі з медичної точки зору продукти з прийнятними альтернативами лише для нових пацієнтів.

Запити на UREFCON повинні надсилатися кваліфікованим лікарем за допомогою гарячої лінії (тел:або електронна пошта: Якщо запит UREFCON отримано безпосередньо від пацієнта, пацієнта буде направлено до свого лікуючого лікаря, щоб лікар міг зробити запит від його імені.

Для пацієнтів зі спінальною м’язовою атрофією (СМА) було створено окрему глобальну програму підтримки. Програма забезпечує безперебійний доступ до лікування всім пацієнтам в Україні або з України, які наразі отримують препарат для лікування СМА виробництва компанії Roche. Сюди входять пацієнти, які отримують препарат для лікування СМА виробництва компанії Roche у рамках наших клінічних випробувань, Програми дореєстраційного доступу/ліки зі співчуття або інших комерційних методів (тобто закупівля з власним коштом чи програма, що фінансується державою в Україні). Програма підтримує пацієнтів, які зараз перебувають в Україні або тих, хто покинув країну через війну.

Roche Ukraine надала гуманітарну допомогу, а саме препарати для лікування онкологічних захворювань громадській організації Афіна. Жінки проти раку. Наразі громадська організація формує списки пацієнтів, які потребують терапії наданими ліками та організовуватиме доставку.

Roche також надає допомогу для лікування COVID-19. Перші 1000 доз препарату для лікування COVID-19 передано ВООЗ у рамках екстреного постачання 5000 доз в Україну та сусідні країни для лікування COVID-19.

Roche Diagnostics безоплатно передали реагенти та витратні матеріали для автоматичного тестування 120000 донацій крові на ВІЛ, HCV, HBV та сифіліс, крові для забезпечення необхідного постачання безпечної крові та її компонентів.

Roche Diabetes Care безоплатно передали 31000 одиниць глюкометрів, тест-смужок і пристроїв для проколювання, які надають можливість людям з цукровим діабетом здійснювати ефективний самоконтроль рівня глюкози у крові.

Щоб під час військового стану в Україні, продовжити надавати пацієнтам доступ до життєво важливих препаратів для лікування онкологічних захворювань та розсіяного склерозу, компанія спростила умови участі пацієнтів у дисконтній програмі для пацієнтів «З надією в майбутнє». Тепер пацієнту не обов'язково мати фізичну картку Програми. Пацієнт може звернутися безпосередньо в аптеку (учасника Програми), заповнити на місці спеціальну форму та може купити препарат зі знижкою. Партнер ПП «Центр медико-фармацевтичної інформації «Медікал Дата Менеджмент» в ручному режимі генерує номери "карток", які на разі неможливо доставляти кур'єрською службою та тісно співпрацює з аптеками-учасницями Програми задля забезпечення всіх пацієнтів необхідним лікуванням. Гаряча лінія програми (0 800 503 605) працює у штатному режимі. Пацієнти можуть отримати консультацію з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. 

Roche підтримує контакти з численними глобальними та місцевими партнерами, а також із благодійними організаціями, щоб зрозуміти, як найкраще продовжувати підтримувати населення України додатковими медичними засобами. Ситуація швидко розвивається, і додаткові подробиці будуть опубліковані, коли вони будуть доступні.

Roche категорично засуджує насильницьке вторгнення в Україну. Ми робимо все необхідне для захисту та підтримки наших співробітників та їхніх сімей, а також забезпечуємо постачання нашої продукції по всьому світу. Roche як і раніше, сподівається, що війна буде вирішена мирним шляхом якнайшвидше.

Про компанію «Рош» 

Компанія «Рош», заснована в 1896 році в Базелі, Швейцарія, як один з перших промислових виробників фірмових лікарських засобів, перетворилася на найбільшу у світі біотехнологічну компанію та світового лідера у галузі діагностики in vitro. Компанія прагне до наукової досконалості, щоб відкривати та розробляти ліки та засоби діагностики для покращення та порятунку життя людей у ​​всьому світі. Ми є новаторами в галузі персоналізованої охорони здоров'я і хочемо ще більше змінити способи надання медичної допомоги, щоб мати ще більший вплив. Щоб забезпечити найкращий догляд за кожною людиною, ми співпрацюємо з багатьма зацікавленими сторонами та об'єднуємо наші сильні сторони у діагностиці та фармацевтиці з аналізом даних з клінічної практики.

На знак визнання нашого прагнення слідувати довгостроковій перспективі у всьому, що ми робимо, «Рош» тринадцятий рік поспіль була названа однією з найстійкіших компаній у фармацевтичній галузі за індексом сталого розвитку Доу-Джонса. Ця відмінність також відображає наші зусилля щодо покращення доступу до охорони здоров'я разом із місцевими партнерами у кожній країні, де ми працюємо. Genentech у США є стовідсотковим членом Групи Roche. "Рош" є мажоритарним акціонером Chugai Pharmaceutical, Японія. Щоб  отримати докладнішу інформацію, відвідайте інтернет-сайт 

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.