«Рош» лідер за обсягами інвестицій в науково-дослідну діяльність серед фармацевтичних компаній

У 2018 році компанія «Рош» інвестувала в дослідження та розробку (R&D) нових лікарських препаратів 11,047 млрд доларів США. Лідерство компанії у цій сфері підтвердили одразу два рейтинги.

Компанія «Рош» другий рік поспіль посіла перше місце за обсягом інвестицій в розробку нових лікарських препаратів в рейтингу 50-ти провідних фармацевтичних компаній видання Pharmaceutical Executive1. Згідно з опублікованими даними, в 2018 році інвестиції компанії в створення нових лікарських препаратів склали 9,8 млрд доларів США.

Видання Pharmaceutical Executive спеціалізується на публікації інформаційно-аналітичних матеріалів про фармацевтичну та біофармацевтичну промисловості. Рейтинг 50 провідних фармацевтичних компаній публікується щорічно на основі даних продажів рецептурних лікарських препаратів і витрат на науково-дослідницьку діяльність (R&D). Дані для рейтингу надає аналітична компанія Evaluate Ltd.

Компанія «Рош» також у десятці лідерів за обсягом інвестицій у R&D згідно даних щорічного звіту Global Innovation 1000 study2 від компанії Strategy&. За результатами дослідження, компанія «Рош» інвестувала у розробки 10,8 млрд. доларів США та посіла восьму сходинку рейтингу серед найбільших світових інвесторів у інновації та першу серед фармацевтичних компаній.

Strategy& - це американська дослідницька компанія та частина глобальної мережі аудиторської компанії PwC, яка щорічно публікує огляд під назвою Global Innovation 1000 study. У список потрапляють холдинги, які більше всіх в світі вкладають коштів у R&D.

Global Innovation 1000 вважається одним з найавторитетніших звітів динаміки глобальної інноваційної активності. У рамках свого дослідження вони визначили 1000 компаній по всьому світу, які найбільше витратили на дослідження і розробки протягом року, станом на 30 червня, 2018 року. Результати дослідження гуртуються на опитуваннях і аналізі даних звітності про витрати на інновації тисячі компаній.

Нагадаємо, що компанія «Рош» повідомляла, що в 2018 році направила на дослідження і розробки лікарських препаратів і засобів діагностики 11,047 млрд швейцарських франків3. Ключовими напрямками наукового пошуку «Рош» є онкологія (86 програм), імунологія (14 програм), неврологія (14 програм) і інфекційні захворювання (11 програм)4.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті

Посилання:

  1. Pharm Exec's Top 50 Companies 2019. Pharmaceutical Executive Volume 39, Issue 6.

  2.   2018 Global Innovation 1000 study

  3. Roche Annual Report 2018.

  4. Roche Product Development Portfolio.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche