Від точної діагностики до таргетної терапії

Разом із цим, потужний новий препарат та аналіз крові для його використання можуть стати зміною життя пацієнтів. Ми є світовим лідером в обох секторах: найбільша у світі компанія з біофармацевтики, провідний постачальник in vitro діагностики та новатор у основних сферах захворювання.

Ми переконані в необхідності слідувати чітким пріоритетам, які служать орієнтиром у наш динамічний час. Наше завдання - добиватися довгострокового стійкого зростання і створювати цінність для всіх зацікавлених сторін.

Фокус на пацієнта

Ми фокусуємося на розробці інноваційних ліків і засобів діагностики, які допома гають пацієнтам жити довше і підвищують якість їх життя. Для 2/3 всіх захворювань до цих пір не існує адекватної або будь-якої іншої терапії. Медична потреба величезна, і найкраща діагностика і ліки можуть кардинально змінити життя мільйонів пацієнтів і їх сімей.

Досконалість в науці

Ми прагнемо задовольнити медичні потреби, вдосконалюючись в області науки. Науково-технологічний прогрес дозволяє нам виявляти причини неполадок в організмі людини і розробляти лікарські препарати для вирішення цих проблем. Нашими основними напрямками є онкологія, імунологія, офтальмологія, інфекційні захворювання і неврологія. При цьому ми дотримуємося гнучкого підходу і залишаємося на передовій розвитку науки, освоюючи нові знання, як тільки вони стають доступними.

Персоналізована медицина

Ми комбінуємо нашу експертизу в фармацевтиці та діагностиці, щоб лікування більш точно відповідала профілю пацієнта. У випадках, коли є можливість виявити генетичні особливості захворювання, ефективність і безпеку ліків можна істотно підвищити. Для цього ми дотримуємося стратегії створення супровідної діагностики для кожної молекули, яку ми розробляємо.

Доступ до охорони здоров'я

Ми націлені на те, щоб наші лікарські препарати та засоби діагностики були доступні для всіх людей, які їх потребують. Будь-яка система охорони здоров'я стикається зі складнощами, і ми розробляємо свої рішення з урахуванням специфіки кожного ринку. Ми співпрацюємо з партнерами на місцях, щоб допомогти знизити бар'єри для доступу до медичної допомоги і знайти інноваційні, довгострокові шляху забезпечення якісної і доступної медичної допомоги.

Відмінне місце роботи

Ми постійно вдосконалюємо і підтримуємо відмінні умови роботи, щоб кожен співробітник відчував себе значущим і шанованим і міг повністю розкрити свій потенціал. Наш бізнес роблять наші люди. Вони винаходять, розробляють і виробляють нашу продукцію і допомагають зробити її доступною для всіх, пацієнтів, які цього потребують. Ми вважаємо, що ключ до нашого успіху - в здатності залучати, утримувати та мотивувати висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей.

Вічні цінності

Ми ведемо наш бізнес, керуючись етичними принципами, і прагнемо створювати цінність для всіх зацікавлених сторін в довгостроковій перспективі. Ми робимо це, створюючи рішення в сфері медицини і прагнучи до того, щоб якомога більше людей скористалося перевагами цих рішень. Ми переконані, що успіх нашої компанії полягає в здатності розробляти стратегії, які позитивним чином впливають як на розвиток галузі, так і суспільства.

Дізнатися більше

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche