Про «Рош»
Ми зосереджуємось на пошуку нових ліків і засобів діагностики та використовуємо інформацію на основі даних, щоб розвивати практику медицини та допомагати пацієнтам жити довше та краще.
Рік заснування
Штаб-квартира
Представництва
Працівники (2019 р.)
Науково-дослідні центри
Виробничі майданчики
Оборот (2019 р.)
Інвестиції в R&D* (2019 р.)
Молекули в стадії клінічних досліджень (2019 р.)
Ключові напрямки R&D
Препаратів «Рош» в орієнтовному переліку основних лікарських засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ)
Препаратів зі статусом «прорив у терапії» FDA (з 2013 р.)
Пацієнти, які отримують лікування препаратами «Рош» (2019 р.)
1896 р.
Базель, Швейцарія
100+ країн світу
97 735 чоловік
30
26
61 466 млн швейцарських франків
11 696 млн ​​швейцарських франків
72
Онкологія, імунологія, неврологія, інфекційні захворювання, офтальмологія
32
31
63 млн ​​осіб

Цифри і факти

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса.

Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2019 року, працює більше 98 000 чоловік. У 2019 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11,7 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 61,5 мільярда швейцарських франків. В Групу компаній «Рош» входять компанії Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія.

Дізнатися більше

please be aware that you are leaving this website.