Сталі рішення “Рош”

Сталі рішення є частиною нашої бізнес-стратегії та є основою того, як ми робимо свій внесок у життєздатне майбутє.

Наша мета — робити сьогодні те, що пацієнти потребуватимуть завтра. Те, як ми визначаємо та задовольняємо ці потреби у нашій роботі, має бути стійким, щоб надавати трансформаційні рішення для пацієнтів і систем охорони здоров’я, одночасно захищаючи майбутнє наших спільнот і планети. Ось чому стійкість є частиною нашої загальної бізнес-стратегії.

Наш найбільший внесок у суспільство – довгострокові інновації. Збираючи інформацію з даних і розробляючи нові лікарські засоби та діагностичні інструменти, ми гарантуємо, що правильне лікування буде доставлене потрібному пацієнтові у потрібний час за потрібною ціною.

Мінімізація нашого впливу на нашу планету та пошук екологічно стійких рішень завжди були пріоритетом для нашої компанії, наших працівників та нашої родини засновників.

Досягнення сталого зростання, впровадження довгострокових інновацій та забезпечення якісних та безпечних засобів для існування  мають важливе значення для всіх наших співробітників для досягнення довгострокових позитивних економічних змін.

Крім того, звітність та належне управління необхідні для підтримки довіри та досягнення нашої мети. Ми оцінюємо наші показники сталого розвитку відповідно до наших цілей, обмежених у часі, і публікуємо звіти для забезпечення прозорості та покращення нашого бізнесу скрізь, де ми працюємо.

Ми прагнемо надавати нашим зацікавленим сторонам повну та прозору звітність про наші соціальні, економічні та екологічні показники.

Наша структура управління дозволяє нам просувати наш порядок денний у сфері сталого розвитку, забезпечуючи відповідність нашої бізнес-стратегії при взаємодії з нашими зовнішніми зацікавленими сторонами.

Дізнатися більше

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche