Заява «Рош Україна» у зв'язку з війною в Україні

У цей важкий час основна увага «Рош» зосереджена на тому, щоб наші критично важливі ліки та діагностика доходили до людей, які їх потребують, як в Україні, так і в інших країнах, які постраждали від війни.

 

«Рош» рішуче засуджує насильницьке вторгнення в Україну. Ми робимо все необхідне для захисту та підтримки наших співробітників та їхніх сімей, водночас забезпечуючи глобальні поставки нашої продукції.

 

Наразі ми маємо достатні запаси продукції в Україні, але доступ до них може бути ускладнений через серйозні пошкодження місцевої інфраструктури, порушення ланцюга поставок та логістики. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити доступ до продуктів в українських центрах клінічних досліджень, які можуть продовжувати доглядати за пацієнтами, а також шукаємо альтернативні рішення щодо розподілу для окремих пацієнтів, які не можуть продовжити лікування у своєму центрі.

 

Ми знаємо, що представники урядів багатьох сусідніх з Україною країн підтвердили, що медичні послуги для біженців надаються на тих самих умовах, якими можуть користуватися їхні громадяни. Ми працюємо з представниками охорони здоров’я в цих країнах, щоб забезпечити достатні запаси лікарських засобів.

 

У штаб-квартирі «Рош» організовано безкоштовну гарячу лінію (українською, російською та англійською мовами) для учасників клінічних випробувань, українських пацієнтів, які отримують препарати «Рош», а також дослідників і лікарів. Глобальна команда прагне надавати належну підтримку та інформацію всім, хто її потребує.

Гаряча лінія доступна за номером:

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche