Рош та Львівська міська рада підписали меморандум про співпрацю

ТОВ "Рош Україна" та Львівська міська рада підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я у місті Львові. Меморандум передбачає спільну реалізацію ініціатив, програм та проєктів у сфері розвитку охорони здоров’я у Львові, а саме у сфері онкологічних, неврологічних та рідкісних захворювань.

Зокрема, завдяки співпраці з компанією ТОВ "Рош Україна", дитяча лікарня святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова візьме участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я». Йдеться про закупівлю перорального препарату, виробництва компанії Рош, для терапії пацієнтів зі спінальною м’язовою атрофією (СМА), які проживають у Львові. Згідно з умовами програми, за кожну куплену за місцевий бюджет упаковку препарату, компанія ТОВ "Рош Україна" надасть додаткову упаковку лікарського засобу безкоштовно.

«Ми підписали меморандум, щоб покращити доступ до лікування для дітей зі СМА, які не потрапляють під державну програму. Завдяки цьому, цього року вдасться забезпечити цими ліками усіх шістьох дітей зі СМА першого і другого типів, які проживають у громаді», - пояснила керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко.

 

Компанія Рош відкрита до співпраці з міськими та обласними державними адміністраціями і закладами охорони здоров’я, адже тільки об'єднавши свої знання і ресурси, ми можемо досягти мети – покращити здоров'я населення України.

«Програма «Об'єднані заради здоров'я» є прикладом успішного партнерства між державними медичними установами та бізнесом. Це поєднання досвіду, експертизи та ресурсів дозволяє нам здійснювати суттєві зміни в доступі до лікування і підвищувати якість медичної допомоги», - розповіла Леся Клименченко, начальниця відділу з питань розвитку ефективних рішень для пацієнтів компанії «Рош Україна».

Про СМА

СМА – важке, прогресуюче нервово-м’язове захворювання, яке може призвести до летального результату. Воно вражає приблизно одного з 10 000 немовлят і є основною генетичною причиною дитячої смертності. СМА спричинена мутацією гена фактора виживання мотонейрона 1 (SMN1), що призводить до дефіциту білка SMN. Цей білок міститься у всьому організмі і необхідний для функціонування нервів, які керують м’язами і руховим апаратом. Без нього нервові клітини не можуть нормально функціонувати, що з часом призводить до м’язової слабкості. Залежно від типу СМА, фізична сила людини і її здатність ходити, їсти або дихати можуть бути значно зменшені або втрачені.

Про Рош у неврології

Неврологія є основним напрямом досліджень і розробок у Рош. Наша мета – впровадити новаторські дослідження для розробки нових методів лікування, які допомагають покращити життя людей з хронічними та потенційно тяжкими захворюваннями. Компанія Рош досліджує більше десятка препаратів для лікування неврологічних розладів, включаючи розсіяний склероз, хвороби спектра оптиконейромієліту, хворобу Альцгеймера, хворобу Хантінгтона, хворобу Паркінсона, м’язову дистрофію Дюшена і розлади аутистичного ряду. Разом з нашими партнерами ми прагнемо розширити межі наукового розуміння, щоб вирішити деякі з найскладніших проблем в неврології сьогодення.

Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» заснована в 1896 році, є світовим лідером у фармацевтиці та діагностиці, зосередженим на розвитку науки для покращення життя людей. «Рош» є найбільшою у світі біотехнологічною компанією яка виробляє препарати для лікування онкології, імунології, інфекційних захворюваннях, офтальмології та захворюваннях центральної нервової системи. Roche також є світовим лідером у діагностиці in vitro та тканинної діагностики раку, а також лідером у лікуванні діабету.

Компанія прагне покращити доступ пацієнтів до медичних інновацій, співпрацюючи з усіма відповідними зацікавленими сторонами. Група Roche зі штаб-квартирою в Швейцарії працює в понад 100 країнах. У 2022 році «Рош» інвестувала 14 мільярдів швейцарських франків у дослідження та розробки.

M-UA-00000919

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche