«Рош Україна» та Черкаська ОДА домовились про розвиток системи охорони здоров'я області

Представники фармацевтичної компанії «Рош Україна» та Черкаської обласної державної адміністрації підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво для розвитку системи охорони здоров'я у Черкаській області.

У межах Меморандуму планують впровадити Пілотний проект з трансформації підходів органів місцевого самоврядування, обласних адміністрацій з вирішення викликів забезпечення доступності лікування для пацієнтів, які його потребують. Зокрема  впровадження системи оплати за таргетну терапію для пацієнток з раком молочної залози на основі результатів лікування. Це новий для України формат взаємодії держави та фармацевтичної компанії заради покращення доступу пацієнтів до високоякісного та ефективного лікування важких онкологічних захворювань. 

«Серед ключових трендів у світовій охороні здоров'я сьогодні – технологічність і партнерська взаємодія держави та фармацевтичної галузі з фокусом на пацієнта. Використання цифрових технологій для обліку та відстеження прогресу лікування дозволить підвищити ефективність державних інвестицій у лікуванні онкохворих пацієнтів. Підхід в оплаті терапії для вилікуваного пацієнта – перший в Україні прецедент застосування міжнародної практики договорів керованого доступу, завдяки якому пацієнти отримають доступ до сучасного інноваційного лікування, а держава може контролювати та ефективно використовувати бюджет на охорону здоров’я, – розповів Мартін Вершлан, генеральний директор «Рош Україна».

Залучення передових міжнародних компаній є перспективним для розвитку медицини Черкащини, переконаний голова облдержадміністрації  Роман Боднар. «Усвідомлюємо важливість нашої співпраці та розуміємо її перспективи для медичної галузі Черкащини, – відзначив очільник області. – В останні роки медицина регіону розвивається швидкими кроками. У нас є певні досягнення, про які можемо розповісти. Але у той же час розуміємо, що у глобальному світі не використовувати сучасний досвід інших компаній, їхні інтелектуальні напрацювання – не далекоглядно та не вигідно насамперед нам самим. Будь-яка співпраця та комунікація з іншими, яка дасть додаткову синергію, знання, взаємний успіх нами вітається і нами усіляко заохочується».

Компанія Рош існує понад 120 років та постійно привносить інновації у сфери лікування важких захворювань та медичної діагностики. Тому до реалізації пілотного проекту «Рош» долучає свого партнера швейцарську компанію Lyfegen, яка адаптує розроблену платформу для цього проекту з використанням технології блокчейн. Ця технологія використовується для запису і безпечного зберігання медичних даних та відповідає сучасним підходам захисту даних. Такий інноваційний підхід дозволить прозоро відслідковувати всі етапи терапії та платити тільки за досягнений результат у лікуванні пацієнтів.

«Досвід в інших країнах присутності «Рош» показав, що проекти по створенню інфраструктури для персоналізованого лікування раку є успішними, за умови злагодженої взаємодії органів охорони здоров'я, фармацевтичної галузі, лікарів і пацієнтської спільноти. Я нетерпінням чекаю того моменту, коли ми зможемо сказати, що зробили все можливе, щоб досягти кращих результатів для хворих на рак молочної залози у Черкасах», – додав Мартін Вершлан.

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2019 року, працює більше 98 000 чоловік. У 2019 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11,7 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 61,5 мільярда швейцарських франків. В Групу компаній «Рош» входять компанії Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті 

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche