Компанія «Рош Україна» категорично не погоджується з рішенням Антимонопольного комітету України та оскаржуватиме його в суді

02 серпня 2018 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) прийняв рішення про накладення штрафу на ТОВ «Рош Україна»  за звинуваченням Компанії у порушенні антимонопольного законодавства.

Керівництво Компанії «Рош Україна» розчароване та  категорично не згодне з зазначеним рішенням АМКУ. Протягом всього процесу розслідування Компанія «Рош Україна» демонстрували цілковиту прозорість та добросовісно співпрацювала з АМКУ, надаючи всю необхідну інформацію і роз’яснення, а також наводячи контраргументи, підготовлені провідними українськими експертами з питань антимонопольного законодавства та економіки. На жаль, за нашими спостереженнями, ця інформація та докази не були взяті до уваги при прийнятті рішення АМКУ.

Таким чином, Компанія «Рош Україна» вважає справу відносно Компанії та рішення АМКУ безпідставними та необґрунтованими. Зважаючи на це, Компанія «Рош Україна» змушена вдатися до судового захисту своїх законних прав та інтересів і буде оскаржувати рішення АМКУ в суді.

Компанія ТОВ «Рош Україна» здійснює свою діяльність на території України відповідно до норм національного та міжнародного законодавства, в тому числі  законодавства про захист економічної конкуренції. Компанія  дотримується високих стандартів ділової етики у своїй діяльності.

Наголошуємо, що рішення АМКУ та відповідний судовий процес жодним чином не вплинуть на виконання Компанією «Рош Україна» своїх зобов’язань щодо забезпечення лікарськими засобами Компанії пацієнтів в Україні.

Завантажити

скачати посилання

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche