«Рош Україна» успішно оскаржила в суді рішення АМКУ про накладення штрафу у 9 млн. грн.

ТОВ «Рош Україна» досягла перемоги в суді апеляційної інстанції у справі про скасування рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення штрафу у розмірі 9,12 млн. грн за звинуваченнями у вчиненні товариством та його дистриб’юторами антиконкурентних узгоджений дій.

Під час розгляду справи ТОВ «Рош Україна» разом з юридичним партнером компанією АО "Арцінгер" представила аргументовану доказову базу, включаючи висновки провідних українських експертів з питань економіки та конкуренції. Зважаючи на обґрунтовану та детально розроблену правову позицію компанії, суд підтвердив неправомірність звинувачень АМКУ у вчиненні антиконкурентних дій і скасував рішення першої інстанції.

«Це дуже важливе рішення не тільки для нас, але й для всього фармацевтичного ринку. Воно дозволить відстоювати ринкові проконкурентні механізми, які працюють в інтересах українських пацієнтів. Рішення суду на нашу користь – це ще один доказ того, що компанія здійснює свою діяльність відповідно до високих правових та етичних стандартів, воно також слугуватиме позитивним чинником для досягнення нашої основної мети –  покращувати доступ до високоякісних інноваційних препаратів для більшої кількості пацієнтів в Україні", - зазначив Владіца Ракич, генеральний директор "Рош Україна". 

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в області фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2018 року, працює більше 94 000 чоловік. У 2018 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 11 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів - 56,8 мільярда швейцарських франків. Компанії «Рош» повністю належить компанія Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche