«Рош Україна» стала переможцем рейтингу «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти»

Компанія «Рош Україна» визнана кращою з точки зору управління репутацією серед компаній у сфері фармації та медицини у рамках VII всеукраїнського Рейтингу якості управління репутацією «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти». Церемонія нагородження відбулася в рамках XIV Міжнародного PR-фестивалю 14 травня в Києві.

Рейтинг «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти» - відбувається в рамках Міжнародного PR-Фестивалю, що проводиться під егідою Української PR-Ліги з 2002 року. Щорічно незалежне журі проекту, авторитетні медіа-експерти та аналітики, закритим голосуванням обирають вітчизняні компанії, які домоглися максимальних успіхів у галузі управління репутацією. Відбір компаній-номінантів проводиться за принципом лідерства в профільних галузях, а також за ступенем інтенсивності й якості присутності в ЗМІ. В 2021 році майже 150 незалежних експертів оцінювали системи управління репутацією 650 компаній в 43 номінаціях.

Рейтингування здійснюється за п'ятьма ключовими критеріями: "Репутаційна стабільність", "Іміджевий капітал КСВ", "Медійна активність", "Інноваційний підхід", "Антикризова стійкість". За підсумками оцінювання систем управління репутацією визначаються 5 абсолютних чемпіонів у функціональних номінаціях відповідно до критеріїв оцінки та компаній, галузевих лідерів, що набрали найбільшу кількість балів по всьому комплексу оціночних показників.

«Ми переконані, що тема охорони здоров’я має бути пріоритетною у суспільстві, тому створюємо комунікаційні проєкти які заохочують українців піклуватися про своє здоров’я. Публічний діалог між фарміндустрією, державою та пацієнтською спільнотою важливий та необхідний для розвитку системи охорони здоров‘я та покращення доступу до інноваційної терапії пацієнтів зі складними захворюваннями», - зауважив Максим Проскуров, директор зі зв'язків з державними органами та комунікацій «Рош Україна».


Про компанію «Рош»

Компанія «Рош» одна з провідних компаній світу в сфері фармацевтики і діагностики, є одним з найбільших виробників біотехнологічних лікарських препаратів для лікування онкологічних, офтальмологічних і аутоімунних захворювань, важких вірусних інфекцій і порушень центральної нервової системи. Компанія «Рош» є лідером в області діагностики in vitro і гістологічної діагностики онкологічних захворювань, а також піонером в області самоконтролю цукрового діабету. Об'єднання фармацевтичного і діагностичного підрозділів дозволяє «Рош» бути лідером в області персоналізованої медицини - стратегії, спрямованої на розробку ефективних медичних рішень для пацієнтів, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного.

Компанія була заснована в 1896 році і протягом 120 років виробляє сучасні діагностичні засоби і інноваційні лікарські препарати для профілактики, діагностики та лікування серйозних захворювань, роблячи значний внесок у розвиток світової охорони здоров'я. Тридцять препаратів «Рош», в тому числі життєво важливі антибіотики, протималярійні та протипухлинні препарати, включені до Переліку основних лікарських засобів ВОЗ. Дев'ять років поспіль компанія «Рош» визнається лідером в сфері фармацевтики, біотехнологій та медико-біологічних наук за показниками стійкості індексу Доу-Джонса. Група компаній «Рош» (штаб-квартира в Базелі, Швейцарія) має представництва більш ніж в 100 країнах світу, в яких, за даними 2019 року, працює більше 98 000 чоловік. У 2020 році інвестиції компанії в дослідження і розробки склали 12,2 мільярдів швейцарських франків, обсяг продажів – 58,3 мільярда швейцарських франків. В Групу компаній «Рош» входять компанії Genentech, США, і контрольний пакет акцій компанії Chugai Pharmaceutical, Японія. Додаткову інформацію про компанію «Рош» в Україні можна отримати на сайті 

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche