Рош Україна та ДЕЦ підписали меморандум про взаємодію у впровадженні електронної подачі документів

Рош Україна та Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (ДЕЦ) підписали меморандум про створення умов для реалізації окремих положень законодавства Європейського Союзу, зокрема, електронного подання документів (eСТD) щодо лікарських засобів для лікування людей.

В рамках Меморандуму сторони домовились про взаємодію, обмін інформацією, знаннями та досвідом, проведення навчальних програм та тренінгів з метою впровадження eCTD для державної реєстрації лікарських засобів в Україні.

В результаті співпраці відбувся запуск пілотного проекту з подання досьє на реєстрацію в Україні у форматі eСТD згідно з Наказом МОЗ від 26 серпня 2005 р. № 426 (у редакції Наказу МОЗ від 23 липня 2015 р. № 460).

«Це важлива віха як для фармацевтичної галузі, так і для органів охорони здоров’я, оскільки вона допомагає відцифрувати процес реєстрації, якнайшвидше зареєструвати найновіші розробки у сфері фармацевтики, щоб допомогти пацієнтам якнайшвидше отримати доступ до інноваційних ліків в Україні», - зазначив Деян Нешич, генеральний директор Рош Україна.

За результатами подачі першого електронного досьє компанія підготувала рекомендації щодо щодо роботи еСТД в Україні та організувала навчальні заняття з eCTD, для співробітників ДЕЦ за участю експертів з EFPIA та Рош.

Компанія Рош планує і надалі продовжити допомагати впроваджувати eCTD, щоб покращити процес реєстрації в Україні, задля оптимізації та прискорення доступу українських пацієнтів до новітніх лікарських засобів.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche