Я підтверджую, що я є працівником охорони здоров’я, і хочу отримати доступ до функціоналу веб-сайту задля отримання інформації, яка може бути корисна в моїй професії.

Академія Рош Діагностика

Що таке платформа "Roche Diagnostics Academy UA"?

Перш за все це онлайн-семінари, на яких ми плануємо познайомити Вас з усіма новими рішеннями в галузі лабораторної медицини, які з'являються у компанії Рош. З цією метою ми залучатимемо провідних фахівців лабораторної діагностики України, а також фахівців з Європи та всього світу. Також ми сподіваємося, що ця платформа створить умови для більш тісного спілкування всіх зацікавлених фахівців України, де вони зможуть обмінятися своєю думкою, підняти питання, що їх цікавлять, висловити свою точку зору на ту чи іншу проблему лабораторної медицини. У наших планах проведення подібних семінарів не частіше ніж один раз на місяць. З тим, щоб з одного боку якісно підготуватися до них, а з іншого врахувати всі Ваші побажання, зауваження, а також питання та пропозиції щодо проведення цих онлайн-конференцій.

Переглянути записи попередніх вебінарів:

Практичні питання застосування програми пренатального скринінгу Астрайя.

Test AMH Plus у діагностиці синдрому полікістозних яєчників.

Сучасні підходи до діагностики недрібноклітинного раку легені.

IHC/ISH - перехід від ручних методик до автоматизації.

Огляд ринку цифрової патології.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche