Клінічна біохімія та імунодіагностика

Roche Diagnostics пропонує сучасні діагностичні рішення у сфері клінічної біохімії та імунохімічних аналізів, що забезпечують персоналізацію та стандартизацію процесів у лабораторії.

Roche Diagnostics забезпечує надійні результати, швидкі та сумірні на усіх аналізаторах cobas®.

Roche Diagnostics постійно розробляє меню стандартних та специфічних тестів для підтримки діагностики, моніторингу, лікування та профілактики багатьох захворювань.

Історія компанії Roche розпочалась 1 жовтня 1896 р. поруч з Базелем, Швейцарія. Це відбулось після того, як нова компанія F. Hoffmann-La Roche & Co запустила виробництво хімічних та фармацевтичних речовин. Roche Diagnostic Department було запроваджено у 1969 р. Компанія Roche фокусувалась на роботі з покращення наявних та розробки нових діагностичних тестів, включаючи запуск у виробництво серій серологічних, бактеріальних та імунохімічних тестів.

Це сталось після того, як Roche Diagnostics почала співпрацювати з компаніями в рамках виробництва аналітичного обладнання, та водночас працювала над створенням умов, які б дали їй змогу запропонувати власне обладнання. Таким чином, до пропозиції були включені наступні біохімічні аналізатори: COBAS Bio, COBAS Fara, ціле сімейство пристроїв COBAS Mira та COBAS Integra.

Наступним етапом розвитку Roche Diagnostics був альянс Hitachi та отримання діагностичного відділу компанії Boehringer Mannheim.

 • Системи, що забезпечують виконання біохімічних та імунохімічних аналізів на єдиній платформі та скорочують кількість необхідних пристроїв у лабораторії. Гнучке модульне рішення значно сприяє прийняттю рішень у випадку необхідного розширення інфраструктури лабораторії завдяки розширеній запропонованій пошуковій панелі або збільшенню її ефективності.

 • Ми забезпечуємо відповідність проектів потребам лабораторій різних розмірів.

 • Це обладнання використовується для підготовки та обробки зразку перед маркуванням, а також управління зразком та його архівізація.

 • Ці лінії транспортування використовуються для підключення обладнання виробництва нашої компанії в одну систему. Це дозволяє контролювати переміщення зразків у лабораторії.

Roche Diagnostics:

 • Компанія пропонує аналітичні системи, реактиви та програмне забезпечення

 • Надає технічну та програмну підтримку

 • Підтримує постійний зв'язок з клієнтами

Roche Diagnostics постійно працює над інноваційними рішеннями та розширює пропозицію, та завдяки цьому незмінно займає позицію світового лідера в області діагностики in vitro.

Ми створюємо майбутнє лабораторної діагностики.

Відкрийте для себе нашу продукцію для клінічної біохімії та проведення імунохімічних аналізів

Серія аналізаторів cobas® 4000

 • аналізатор cobas® c311 для визначення клінічної хімії

 • Імунохімічний аналізатор cobas® e411

Рішення, адресоване меншим лабораторіям, які виконують звичайні та спеціалістичні визначення.
Ці аналізатори можуть також працювати як допоміжні системи та резервні аналізатори у високопродуктивних великих лабораторіях.

Модульна інтегрована система, що складається з підключених модулів:

 • модуль біохімії cobas® c501

 • модуль імунохімії cobas® e601

Розчин призначений для великих та середніх лабораторій. Консолідує дослідження клінічної хімії та імунохімії. Інтелектуальне управління транспортом випробуваного матеріалу з можливістю з'єднання з попередньою аналітичною системою Адаптований - залежно від поточних потреб - для розширення або реконфігурації (до трьох модулів) у місці його встановлення.

Інтегрована система нового покоління складається з взаємопов’язаних модулів:

 • модуль біохімії cobas® c503;

 • модуль імунохімії cobas® e801.

Розчин призначений для великих і дуже великих лабораторій. Консолідує дослідження клінічної хімії та імунохімії. Завантаження реагентів та витратних матеріалів відбувається під час звичайних робіт і забезпечує безперервність визначень. Концепція інтелектуального обслуговування самообслуговування гарантує, що всі дії виконуються автоматично у фоновому режимі та зменшує навантаження на персонал від щоденного обслуговування системи.

Багатомодульна, інтегрована аналітична система.

 • Mодуль біохімії cobas® c502/ c701/ c702;

 • модуль ISE;

 • модуль імунохімії cobas® e602/ e801.

Розчин призначений для лабораторій з великою і дуже великою добовою кількістю аналізованих зразків.
Залежно від ваших потреб, ви можете налаштувати до 4 модулів з можливістю підключення до попередньої аналітичної системи.

Імунохімічний аналізатор для рутинних та спеціалізованих визначень з використанням технології електрохімілюмінесценції (ECLIA).
Випускається з ротором або зі стійкою подавача. Можна позначити понад 100 параметрів.

Високопродуктивний імунохімічний аналізатор для рутинних та спеціалізованих визначень з використанням технології електрохімілюмінесценції (ECLIA).
Потужність 300 визначень / год Призначений для великих і дуже великих лабораторій.

Біохімічний аналізатор для 37 основних фотометричних визначень.

Призначений для невеликих лабораторій, які обробляють приблизно 50 зразків на день. Зручний для використання в лабораторіях CITO або для використання як додатковий аналізатор для одноразового визначення.

Біохімічний аналізатор з використанням фотометричних, турбідиметричних та потенціометричних методів (метод розведення ISE та метод без розведення) для тестування субстратів, ферментів, специфічних білків, ліків, збудників звикання та факторів згортання.

Загальна продуктивність до 400 тестів / годину
Призначений для середніх лабораторій.

Біохімічний аналізатор ємністю 300 фотометричних визначень та 450 потенціометричних визначень (ISE з розведенням). Автономний пристрій, що працює самостійно або як резервна копія для інтегрованих систем. Він працює на основі універсальних касет з реагентами та рівномірного застосування у всій біохімічній пропозиції.
Призначений для середніх лабораторій.

Біохімічний аналізатор з до 1000 фотометричних та потенціометричних (ISE) визначень на годину, що працює як інтегрована платформа cobas 6000 або як самостійний модуль клінічної хімії. Це дозволяє виконати понад 100 різних тестів на панелі субстратів, ферментів, конкретних білків, ліків, речовин, що викликають звикання, електролітів та факторів згортання крові.

Хімічний аналізатор з продуктивністю до 1900 фотометричних та потенціометричних (ISE) визначень на годину, що працює як інтегрований розчин cobas pro або як самостійний модуль клінічної хімії.

Це дозволяє виконати понад 100 різних тестів на панелі субстратів, ферментів, конкретних білків, ліків, речовин, що викликають звикання, електролітів та факторів згортання крові.

Високопродуктивний хімічний аналізатор з продуктивністю до 2000 фотометричних визначень та додатковими 900 або 1800 потенціометричних визначень (ISE) на годину, що працює як інтегрована платформа системи cobas 8000 або окремий модуль клінічної хімії.

Призначений для великих і дуже великих лабораторій.

Аналізатор призначений для визначення визначень HbA1c. Використовуваний метод відповідає вимогам IFCC та DCCT / NGSP. Це аналітична система з продуктивністю до 400 тестів / годину. Тестовий матеріал, розміщений на борту аналізатора: цільна кров або гемолізат. Можливість одночасного використання відкритих посудин і закритих трубок.

Аналізатор може працювати як самостійний пристрій, так і інтегрований з іншими аналізаторами, з'єднаними лініями передачі зразків.

Призначений для великих і дуже великих лабораторій.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche