Аналізатори cobas t511 та cobas t711 пропонують інноваційні рішення для зберігання та відновлення реактивів. Крім цього, аналізатор cobas t711 може бути включений до лінії автоматизації процесу лабораторної діагностики. Аналізатор Multiplate® для моніторингу активності тромбоцитів, та система cobas t411 дозволяє Рош Діагностикс задовольняти потреби лабораторій усіх розмірів, з різними вимогами обслуговування для визначення первинного та вторинного гемостазу.

Аналізатор середньої пропускної здатності cobas® t511 та високоефективний аналізатор cobas® t711 допомагають діагностувати аномалії згортання крові та контролювати антикоагулянтну терапію, забезпечуючи плавну динаміку робочого процесу та ефективне управління реагентами за допомогою автоматичного та планового відновлення.

Аналізатор cobas® t411 призначений для використання в лабораторіях з низькою та середньою продуктивністю.

Аналізатор Multiplate® можна використовувати для персоналізації антитромбоцитарної терапії та / або для розшарування ризику кровотечі.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.