Гемостаз

Аналізатори cobas t511 та cobas t711 пропонують інноваційні рішення для зберігання та відновлення реактивів. Крім цього, аналізатор cobas t711 може бути включений до лінії автоматизації процесу лабораторної діагностики. Аналізатор Multiplate® для моніторингу активності тромбоцитів, та система cobas t411 дозволяє Рош Діагностикс задовольняти потреби лабораторій усіх розмірів, з різними вимогами обслуговування для визначення первинного та вторинного гемостазу.
Працюйте із системами діагностики порушень гемостазу нашої компанії

Аналізатор середньої пропускної здатності cobas® t511 та високоефективний аналізатор cobas® t711 допомагають діагностувати аномалії згортання крові та контролювати антикоагулянтну терапію, забезпечуючи плавну динаміку робочого процесу та ефективне управління реагентами за допомогою автоматичного та планового відновлення.

Аналізатор cobas® t411 призначений для використання в лабораторіях з низькою та середньою продуктивністю.

Аналізатор Multiplate® можна використовувати для персоналізації антитромбоцитарної терапії та / або для розшарування ризику кровотечі.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche