Гістологічний діагноз

Щороку в різних країнах світу діагноз раку встановлюють більш ніж 14 мільйонам людей. Це число може сягнути 21 мільйону до 2030 року. Швидка та точна діагностика підвищує шанси на виживання мільйонів хворих на рак, це означає, що персоналізований діагноз грає критично важливу роль у боротьбі проти цієї смертельної хвороби.

Як компанія, яка представляє інноваційні діагностичні рішення для пацієнтів у всьому світі, ми надаємо всеосяжні рішення для патологічних лабораторій, включаючи автоматизовані машини для фарбування слайдів, портфоліо, яке містить більше 250 тестів для діагностичного застосування та прогнозування, а також підтримку у переході до цифрових рішень.

Компанія була заснована як Ventana Medical Systems, Inc у 1985 р. патологом д-ром Томасом Гроганом з Університету Арізони. Компанія Roche придбала її у 2008 р. Сьогодні, продукти, які виготовляються компанією VENTANA, входять до комплексного та всеосяжного портфоліо Roche Tissue Diagnostics, яка надає технологічно прогресивні та повністю автоматизовані рішення, що призвело до інновації у діагностуванні раку в усьому світі.

Ми покращуємо лікування пацієнтів шляхом запровадження високоякісних тестів, які визначають пацієнтів, що дають позитивну відповідь на специфічне цільове лікування. Шляхом супутньої діагностики ми комбінуємо точний діагноз із цільовим та відповідним лікуванням, яке доступне для кожного пацієнта. Ми співпрацюємо з компанією Roche Polska sp.z o.o. та іншими фармацевтичними компаніями для розробки прогнозованої діагностики, яка забезпечить пацієнтам варіанти персоналізованого лікування, наприклад імунотерапію для мобілізації імунної системи з метою відстеження та знищення ракових клітин.

Як ентузіасти пошуку інноваційних діагностичних рішень, ми постійно покращуємо наші продукти та розширюємо свою пропозицію, завдяки чому ми формуємо майбутнє цієї області медицини.

Інноваційні технології та рішення, адаптовані до потреб та потенціалу патоморфологічних лабораторій.

VENTANA HE 600

Оптимізація ефективності та якості основного фарбування H&E за допомогою новітньої системи HE 600. Рішення, розроблене для професійних патологічних лабораторій, де ефективність та безпека персоналу та препаратів мають першорядне значення.

BenchMark Special Stains

BenchMark Special Stains - це повністю автоматизована система, призначена для проведення спеціального фарбування гістохімічними методами, використання яких підвищує ефективність та підвищує якість патоморфологічних досліджень.

BenchMark Ultra

BenchMark Ultra - це найдосконаліше рішення в колекційному асортименті для повністю автоматичних відтінків IHC та ISH. Завдяки інноваційній технології 30 незалежних тримачів для предметних стекол з індивідуальними системами змішування та підігріву підвищують ефективність та можливості діагностики. Призначений для професійних лабораторій, які цінують якість, ефективність та повністю надійні результати. Benchmark Ultra працює на основі унікальних запатентованих технологій Ventana, таких як Liquid CoverslipTM, повітряна мішалка (AirVortex MixingTM) та термочутлива прокладка (ThermoFlex PadTM).

BenchMark GX

BenchMark GX - це прилад, здатний повністю автоматично проводити імуногістохімічне (IHC) та гібридизацію in situ (ISH) фарбування. Пристрій призначений для лабораторій патоморфології, які в даний час виконують ручне фарбування, планують їх автоматизацію та шукають рішення, в яких повторюваність, ефективність та якість отриманих результатів мають ключове значення..

Комбінація точного діагнозу з обраним належним чином терапевтичним лікуванням - найважливіша у розробці персоналізованої медицини, вона дозволяє вам збільшити шанси на отримання позитивних результатів, та внаслідок цього - на спасіння життя пацієнтів та покращення його якості.

Розширене портфоліо, яке складається з більше, ніж 250 готових до використання антитіл, становить гарантію отримання надійних результатів у патоморфологічних лабораторіях в різних країнах світу. Повністю оптимізовані панелі антитіл для використання на платформах BenchMark відрізняються високою чутливістю та специфічністю, що збільшує надійність результату та впевненість у діагнозі.

Roche Diagnostics пропонує молекулярні тести для онкологічної діагностики, включаючи тести EGFR, на протоонкоген B-Raf (BRAF) V600 та білок-протоонкоген KRAS.

cobas® EGFR Mutation Test v2 - це тест ПЛР у реальному часі, який ідентифікує 42 мутації екзонів 18, 19, 20 і 21 гена рецептора епідермального фактора росту (EGFR), включаючи стійку мутацію T790M.

Перехід патоморфологічної лабораторії до цифрових технологій зі застосуванням рішень Roche Diagnostics дозволяє виконувати точну діагностику, результати якої забезпечать запровадження більш ефективного та персоналізованого лікування.

Дізнатися більше

Портфоліо ІГХ/ІСГ (IHC / ISH) для раку молочної залозиРак легенівРак товстої кишки та шлунково-кишкового трактуДерматопатологіяГематопатологіяРак передміхурової залози

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche