Молекулярна діагностика

  • Взаємодія діагностики та лікування

  • Доведена продуктивність систем та тестів нашої компанії

  • Найвища якість

Як першопроходці в області технологій ПЛР, ми надаємо велике значення якості діагностичних та наукових досліджень. Молекулярні системи та тести «Roche Diagnostics» свідомо обираються та використовуються у діагностичному тестуванні, від скринінгу донорів крові, вірусної та мікробіологічної діагностики, до тестів скринінгових тестів ВПЛ, тестів для визначення генних мутацій, що використовуються в онкології та швидкої молекулярної діагностики респіраторних патогенів, які виконуються поруч з пацієнтами у лікарняних палатах. Ми підтримуємо високоякісні стандарти для наших рішень, щоб забезпечити найвищу надійність кожного результату.

Надійні результати та спрощений робочий процес за підтримки максимальної продуктивності.

Компактний, інноваційний - невеликий розмір, простий у використанні, повністю автоматичний, дозволяє швидко отримати результат. Технологія ПЛР у режимі реального часу в лабораторії та на ПК.

Ефективний та з хорошим адаптивним профілем. Повністю автоматизована підготовка зразків у поєднанні з ПЛР у режимі реального часу та зведеним портфоліо тестів дозволяють отримати надійні результати та усунути потенційні помилки.

Неперевершена продуктивність, повна автоматизація та ідеальний профіль адаптації. Це забезпечує підвищення продуктивності та спрощує тестовий запуск. Унікальна адаптивна гнучкість дозволяє подолати поточні та майбутні проблеми, пов’язані з молекулярними дослідженнями.

Неперевершена продуктивність з мінімальним втручанням оператора революціонізує майбутнє систем високої продуктивності.

Автоматизоване виділення нуклеїнових кислот із широкого спектра клінічних зразків дозволяє оптимізувати лабораторну роботу в умовах мінливих потреб.

Автоматизований, ефективний, гнучкий. Система FLOW забезпечує повну стандартизацію робочого процесу та автоматизацію даних для всього процесу лабораторно розробленого тесту (LDT).

Пропозиція систем молекулярної діагностики нашої компанії доповнена широким спектром тестів, який постійно поповнюється, відповідно до високих стандартів якості. Ми постійно інвестуємо у розробку нових рішень, щоб долати наявні та майбутні випробування.

Даний веб-сайт містить інформацію для пацієнтів та фахівців в області медицини і фармацевтики України. Інформація на даному сайті не повинна використовуватися для самостійної діагностики і лікування та не може бути заміною очної консультації лікаря.

КонтактиСвітlinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeФармацевтичні рішенняДіагностичні рішенняКар'єраМедіаПрограма підтримки пацієнтівПравова угодаПравові застереженняЗаява про конфіденційність Roche